Wydanie nr 338/2022, Niedziela 4.12.2022
imieniny: pokaż (6 imion)Klemens, Chrystian, Barbara, Krystian, Hieronim, Melecjusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Wspólne powitanie lata mieszkańców gminy Stare Pole.

Wspólne powitanie lata mieszkańców gminy Stare Pole. fot. TvRegionalna24.pl
W sobotę na placu przy stadionie sportowym mieszkańcy gminy Stare Pole podczas wspólnej zabawy przywitali lato. Moc atrakcji, dobra zabawa i przede wszystkim piękna pogoda towarzyszyła tego dnia każdemu, kto postanowił wyjść z domu i wziąć udział w letnim festynie.

W sobotę, 25 czerwca br. mieszkańcy gminy Stare Pole wzięli udział w festynie pn. „Powitanie lata”. Mimo wielu cie4kawych atrakcji, największym zainteresowaniem cieszyły się przejażdżki motocyklami oraz konkursy z nagrodami, które grupa Moto Kojoty zafundowała najmłodszym mieszkańcom gminy. Dzieci bawiły się również w specjalnie dla nich przygotowanej strefie, gdzie czekało wesołe miasteczko, a w nim m.in. dmuchane zjeżdżalnie, tor przeszkód oraz kreatywne zabawy plastyczne.

Dla mieszkańców, którzy upalnej pogody zdecydowali się jednak wspólnie powitać lato i przyszli na plac przy stadionie sportowym, zaśpiewali: Ola Gwazdacz – finalistka programu The Voice Kids, zespół SOULISH – z pochodzącymi z Malborka wokalistkami Pauliną Czapla i Katarzyną Sumowską, zespół disco polo LILI i zespół AN DREO e KARINA. Zwieńczeniem wspólnego powitania lata był pokaz fajerwerków.

Podczas imprezy dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Starym Polu, Tadeusz Burdyński wręczył podziękowania dla Krzysztofa Mikołajczyka i Jurija Żiżirij za wspaniałą inicjatywę, poświęcony czas, ogromne zaangażowanie w bezpłatną akcję przeglądów i naprawy rowerów dla dzieci i młodzieży z gminy Stare Pole pod nazwą „Zadbaj o swój rower”.

 

Zapraszamy na materiał wideo z tego wydarzenia.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.