Wydanie nr 184/2022, Niedziela 3.07.2022
imieniny: pokaż (10 imion)Heliodor, Jacek, Miłosław, Otto, Otton, Teodot, Tomasz, Leon, Anatol, Leona
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Rozmowy o bezpieczeństwie podczas wakacji.

  • Wydanie nr 184/2022
  • 22 czerwca 2022, 15:02
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
Malbork. Rozmowy o bezpieczeństwie podczas wakacji. fot. KPP Malbork
Tradycyjnie, jak co roku, tuż przed wakacjami policjanci spotykają się z dziećmi w ramach akcji „Bezpieczne wakacje”. We wtorek dzielnicowy spotkał się z najmłodszymi uczniami jednej ze szkół w Malborku, aby przypomnieć im o podstawowych zasadach bezpieczeństwa oraz porozmawiać o zagrożeniach mogących występować podczas nadchodzących wakacji i zabaw nad wodą.

Malborscy policjanci w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych podejmują wiele działań profilaktycznych, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży. We wtorek, 21 czerwca br. dzielnicowy z malborskiej komendy uczestniczył w apelu zorganizowanym dla najmłodszych dzieci w Szkole Podstawowej nr 2 w Malborku.

- „Podczas spotkania policjant przypomniał uczniom klas 0-III o bezpieczeństwie podczas wakacji zarówno w mieście, jak i poza nim. Dzieci chętnie odpowiadały na pytania dotyczące zasad bezpieczeństwa podczas przechodzenia przez jezdnię, wypoczynku w lesie oraz nad wodą w ramach trwającej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” - informuje podkom. Katarzyna Marczyk z KPP w Malborku.

Policjanci przez całe wakacje będą spotykać się z dziećmi i młodzieżą spędzającymi letni wypoczynek na terenie malborskiego powiatu, żeby porozmawiać z nimi o bezpiecznych zachowaniach podczas wakacyjnych zabaw. Pamiętajmy, że szczęśliwe wakacje to bezpieczne wakacje.

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.