Wydanie nr 184/2022, Niedziela 3.07.2022
imieniny: pokaż (10 imion)Heliodor, Jacek, Miłosław, Otto, Otton, Teodot, Tomasz, Leon, Anatol, Leona
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Miłoradz. Znamy nowy termin święta Dnia Gminy.

Znamy nowy termin wydarzenia związanego ze świętem gminy Miłoradz. Niestety, ze względu na bardzo złe warunki atmosferyczne, impreza zaplanowana na minioną sobotę, 21 maja br. została odwołana.

Organizatorzy uwzględniając zaplanowany wcześniej program wydarzenia wraz ze sponsorami rozpatrywali możliwość organizacji pikniku rodzinnego w różnych terminach. Ostatecznie wybrany został czwartek, 16 czerwca br. - Boże Ciało.

- „Braliśmy pod uwagę kilka wariantów terminowych, jednak aby nie narażać się na dodatkowe koszta, a także móc w większości zachować proponowane elementy programu, podjęliśmy decyzję o organizacji dnia gminy w dzień wolny od pracy, który inauguruje tegoroczny długi czerwcowy weekend” - mówi Marcin Szesza dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Miłoradzu.

Piknik Rodzinny „Rekordowe Żuławy - Święto Pola” rozpocznie się o godz. 15:00 na terenie rekreacyjnym przy ul. Szkolnej w Miłoradzu. Na mieszkańców i gości czekać będzie część artystyczna z udziałem dzieci i młodzieży oraz program estradowy przygotowany z myślą o nich.

- „Ponadto w planie znajduje się pokaz kulinarny oraz wielkie grillowanie z degustacjami, a o dobrą zabawę w godzinach popołudniowych i wieczornych zadba zespół Pasja. W trakcie święta gminy odbędzie się również wcześniej zapowiadany koncert zespołu D BOMB oraz wieczorna dyskoteka pod gwiazdami prowadzona przez DJ-a. Popołudnie z kolei wypełnione będzie atrakcjami dla dzieci. Przygotowane zostaną liczne darmowe dmuchańce, a także szereg animacji” - zachęcają organizatorzy.

 

 

 

 

Informacja prasowa Gminy Miłoradz

Gmina Miłoradz
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.