Wydanie nr 184/2022, Niedziela 3.07.2022
imieniny: pokaż (10 imion)Heliodor, Jacek, Miłosław, Otto, Otton, Teodot, Tomasz, Leon, Anatol, Leona
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Nastolatek miał przy sobie narkotyki.

  • Wydanie nr 184/2022
  • 24 maja 2022, 13:21
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
Malbork. Nastolatek miał przy sobie narkotyki. fot. KPP Malbork
Zarzuty posiadania środków odurzających usłyszał 19-letni mieszkaniec Malborka. Policjanci podczas nocnej interwencji zabezpieczyli narkotyki, które mężczyzna miał w kieszeni swojego ubrania. Badanie testerem wykazało, że był to haszysz. Ten sam narkotyk oraz amfetaminę, funkcjonariusze znaleźli w mieszkaniu 19-latka.

W nocy z niedzieli na poniedziałek, 22 na 23 maja br. około godziny 01.30, malborscy policjanci patrolując teren miasta, zauważyli młodego mężczyznę, który „kręcił się” w okolicach zabudowań, w mało oświetlonej okolicy.

- „W trakcie podjętej przez funkcjonariuszy interwencji 19-latek nerwowo się zachowywał, wypowiadał się w sposób nielogiczny i miał załzawione oczy. Policjanci dokonali kontroli osobistej mężczyzny, której wynik potwierdził ich podejrzenia. W kieszeni spodni 19-latka znaleźli woreczek strunowy z zawartością brązowych grudek. Mężczyzna został zatrzymany. Badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczony środek to haszysz” - informuje asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP w Malborku. - „Ponadto mundurowi podczas przeszukania mieszkania zatrzymanego, w etui od okularów, znaleźli kilka woreczków z haszyszem i amfetaminą”.

Po nocy spędzonej w areszcie, 19-latek usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających. Za posiadanie narkotyków kodeks karny przewiduje karę do 3 lat więzienia.


 

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.