Wydanie nr 184/2022, Niedziela 3.07.2022
imieniny: pokaż (10 imion)Heliodor, Jacek, Miłosław, Otto, Otton, Teodot, Tomasz, Leon, Anatol, Leona
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Wkrótce turniej szachowy dla uczniów szkół podstawowych. Sprawdź szczegóły.

Organizatorzy 4. Szachowych Otwartych Mistrzostw Szkoły Podstawowej nr 6 im. Jana Kochanowskiego w Malborku zapraszają wszystkich młodych szachistów szkół podstawowych powiatu malborskiego z klas od 0 do VIII do wzięcia udziału w turnieju.

4. Otwarte Szachowe Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 6 im. Jana Kochanowskiego w Malborku odbędą się w piątek, 27 maja br. o godzinie 10.00 w SP6 przy ulicy Tczewskiej 13 (Kałdowo). Należy przyjść wcześniej ze względu na odprawę techniczną od godziny 09.30.

Po tak długiej przerwie na pewno będzie miło spotkać się pasjonatom „królewskiej gry”. Turniej to świetna okazja do poznania się, odświeżenia kontaktów, nawiązania nowych przyjaźni, rywalizacji, ale przede wszystkim do dobrej zabawy.

- „Musicie wiedzieć, że zawodnicy naszej szkoły to drużynowi Mistrzowie Województwa Pomorskiego i zwycięzcy I Pomorskiej Ligii Szachowej, więc jest okazja spotkania się ze świetnymi zawodnikami” - zachęca Mariusz Dudek ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Malborku. - „Dzięki staraniom naszej zawodniczki Patrycji Szklarczyk, tegoroczna impreza jest finansowana ze środków Malborskiego Budżetu Obywatelskiego „Junior”. Każdy uczestnik otrzyma dyplom naszego turnieju i może liczyć na smaczne wsparcie energetyczne, a najlepsi zdobędą puchary i medale. Jednak najważniejsza będzie satysfakcja z sukcesu i duma z pokonania swoich słabości”.

Jak zapisać się na turniej? Szkoły otrzymały regulamin z zaproszeniem, więc jeśli czegoś nie wiecie, możecie zapytać w szkołach lub dowiedzieć się ze strony Chessarbiter’a: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2022/ti_2846/. Jeśli sobie nie poradzicie, możecie po prostu przyjść do SP6 i zapisać się na 30 minut przed rozpoczęciem imprezy. Koniecznie zabierzcie legitymacje szkolne.
- „Serdecznie zapraszamy uczniów wraz z opiekunami! Koniecznie przyjdźcie!” - zachęcają organizatorzy, Marek Dackiewicz z MCKiE i Mariusz Dudek z SP6.

SP6 Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.