Wydanie nr 269/2022, Poniedziałek 26.09.2022
imieniny: pokaż (6 imion)Euzebiusz, Majnard, Cyprian, Kacper, Kasper, Damian
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Piłkarskie święto w Kmiecinie – z udziałem drużyn z Malborka, Nowego Stawu i Nowego Dworu Gdańskiego.

  • Wydanie nr 269/2022
  • 11 maja 2022, 11:31
  • Fundacja Aktywne Szkraby Nowy Dwór Gdański
  • Piłka nożnaSport
Piłkarskie święto w Kmiecinie – z udziałem drużyn z Malborka, Nowego Stawu i Nowego Dworu Gdańskiego. fot. Fundacja Aktywne Szkraby Nowy Dwór Gdański
Wtorek, 3 maja br. był wielkim piłkarskim świętem zorganizowanym przez Fundację Aktywne Szkraby z Nowego Dworu Gdańskiego. Tego dnia blisko 35 zespołów rywalizowało na boisku w Kmiecinie, grając z radością i przyjemnością, doskonaląc przy tym swoje umiejętności, a rywalizacja przebiegła w duchu fair play.

Na boisku w Kmiecinie w ciągu całego dnia spotkało się blisko 35 drużyn. Mecze rozgrywali najpierw najmłodsi - rocznik 2015/2016, następnie najstarsi 2009/2010, a po południu rocznik 2013/2014. Jak informuje organizator, w rocznikach 2015/2016 oraz 2013/2014 nie była prowadzona klasyfikacja końcowa - każdy był zwycięzcą.

W pierwszej trójce znalazły się zespoły: AS Nowy Dwór Gdański, Huragan Morąg oraz Grom Nowy Staw.

W wydarzeniu brały udział zespoły: Bałtyk Sztutowo, MMKS – Concordia Elbląg, Pomezania Malbork, Olimpia Elbląg, MKS Zatoka Braniewo, OTS Osiek, Gminna Akademia Sportowa ISKRA Malbork, KS Grom nowy Staw, UKS MORZE Stegna, MKS Huragan Morąg, Błyskawica Postolin, Orzeł Subkowy oraz gospodarze - AS Nowy Dwór Gdański.

Mimo klasyfikacji, każdy uczestnik i tak na końcu otrzymał pamiątkowy medal.

W trakcie wydarzenia, dzięki pomocy i wsparciu lokalnych OSP, uczestnicy mogli zobaczyć panoramę boiska z podnośnika i obejrzeć przygotowany pokaz ratownictwa. Strażacy dodatkowo czuwali nad bezpieczeństwem rozgrywek.

- „Ogromne podziękowania dla Rodziców, za obecność i przygotowanie przekąsek, słodkich smakołyków i grilla, dzięki którym zawodnicy mogli posilić się w chwili wolnej od grania, a także zapewnienie posiłku, kawy i ciasta wszystkim zaangażowanym w wydarzenie” - dziękują organizatorzy wydarzenia. - „Dziękujemy Seniorom z Żuławskiego Klubu Seniora, którzy włączyli się i uprzyjemniali dzień naszym najmłodszym uczestnikom malując ich buźki. Dziękujemy za międzypokoleniową współpracę”.

 

 

 

 

Informacja i zdjęcia: Fundacja Aktywne Szkraby Nowy Dwór Gdański

Fundacja Aktywne Szkraby Nowy Dwór Gdański
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Piłka nożna


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.