Wydanie nr 111/2024, Sobota 20.04.2024
imieniny: pokaż (11 imion)Amalia, Sekundyn, Teodor, Marcelin, Berenika, Agnieszka, Nawoj, Szymon, Sulpicjusz, Czesław, Ursycyn

Gmina Stare Pole. Zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży – znamy zwycięzców.

• Wydanie nr 111/2024
  • 27 kwietnia 2022, 16:17
  • GOKiS Stare Pole
  • Wiadomości
Gmina Stare Pole. Zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży – znamy… fot. GOKiS Stare Pole
W niedzielę na rzece Tyna w miejscowości Jezioro odbyły się zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 16 lat.

W niedzielę, 24 kwietnia br. na rzece Tyna w miejscowości Jezioro odbyły się zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży. Organizatorami zawodów byli: Koło PZW Stare Pole, Sołectwo Krzyżanowo oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Starym Polu. Podczas zawodów rywalizowano przez prawie dwie godziny w dwóch kategoriach wiekowych.

W kategorii grupy młodszej (4 – 10 lat) I miejsce zajął Stanisław Czerwiński, na drugiej pozycji znalazł się Aleksandra Szmyt, trzecie miejsce należało do Piotra Pasiak, a czwarte do Wojciecha Andrearczyka.

W kategorii grupy starszej (11 – 16 lat) najlepszy okazał się Radosław Łapacz, na drugim miejscu uplasował się Mariusz Dymowski, trzecie miejsce przypadło Witoldowi Śliwińskiego, a czwarte Krzysztofowi Pasiak.

Najlepsi otrzymali puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Pozostali uczestnicy zawodów otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy uczestnictwa.

Informacja i zdjęcia: GOKiS Stare Pole