Wydanie nr 276/2023, Wtorek 3.10.2023
imieniny: pokaż (15 imion)Teresa, Gerard, Ewalda, Gerarda, Ewald, Kandyd, Eustachy, Sierosław, Częstobrona, Ermegarda, Irmegarda, Romana, Augustyna, Kandyda, Cyprian
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Stare Pole. Gminny Dzień Kobiet - Michał Milowicz porwał publikę do tańca.

Stare Pole. Gminny Dzień Kobiet - Michał Milowicz porwał publikę do… fot. Gmina Stare Pole
W sobotni wieczór na scenie Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Starym Polu z okazji Gminnego Dnia Kobiet wystąpił Michał Milowicz.

 

W sobotę, 5 marca br. w GOKiS w Starym Polu odbył się koncert Michała Milowicza z okazji Gminnego Dnia Kobiet. Wcześniej jednak, już w progu panie zdążające na koncert witał Wójt Gminy Stare Pole, Marek Szczypior wręczając tulipany i słodki poczęstunek. Przed występem artysty, wójt Marek Szczypior oraz Przewodniczący Rady Gminy, Ireneusz Dziura złożyli najlepsze życzenia przybyłym na koncert paniom.

Michał Milowicz, znany z występów w musicalu „Metro” czy musicalu „Elvis” oraz z filmów tj. „Kilerów dwóch”, „Sztos”, „Chłopaki nie płaczą” czy „Poranek kojota” wykonał dla pań utwory pochodzące z własnego repertuaru oraz covery innych artystów.

- „Brawurowe wykonanie sprawiło, że widownia razem z artystą wspólnie śpiewała, a co odważniejsi ruszyli do tańca. Liczne grono pań, które przybyło na koncert bawiło się znakomicie i z uśmiechem opuściło placówkę GOKiS” - informuje organizator koncertu.

 

 

 

 

Zdjęcia: Gmina Stare Pole

Gmina Stare Pole
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.