Wydanie nr 220/2022, Poniedziałek 8.08.2022
imieniny: pokaż (6 imion)Niezamysł, Cyriak, Sylwiusz, Cyryl, Emilian, Niegosław
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. NOWES organizuje bezpłatne szkolenia dla NGO. Sprawdź, jakie.

Starostwo Powiatowe w Malborku informuje, że Nadwiślański Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej organizuje bezpłatne szkolenia dla NGO z powiatu malborskiego.

 

Szkolenie skierowane jest do Liderów lokalnych społeczności, organizacji pozarządowych prowadzących działalność gospodarczą lub chcących ją założyć, dla osób działających w ramach ekonomii społecznej z powiatów: sztumskiego, kwidzyńskiego, malborskiego i starogardzkiego.

Termin i miejsce szkolenia:

1. 10-11 marca br. w godz. 9 -17 ,,Dobre praktyki w ekonomii społecznej, a budowanie wizerunku przedsiębiorstwa”, Hotel „Gościniec nad Wisłą” w Knybawie.

2. 15 marca br. w godz. 9 -17 „Dotacje na działania w obszarze kultury i pomocy społecznej”, Fundacja Mapa Obywatelska w Kwidzynie.

3. 16 marca br. w godz. 9 - 17 „Sprawozdawczość w przedsiębiorstwach społecznych”, Regionalne Towarzystwo Inwestycyjne w Dzierzgoniu.

 

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o wypełnienie formularza rekrutacyjnego znajdującego się na stronie http://nowes.pl/dokumenty/ oraz wysłanie go na adres e-mail: bjankowiak_rti@dzierzgon.com.pl. Szczegółowe informacje na stronie www.nowes.pl lub pod numerem telefonu 55 276 25 70, Bernadeta Jankowiak – 606 804 336.

 

 

 

 

Informacja prasowa Starostwa Powiatowego w Malborku

Starostwo Powiatowe w Malborku
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.