Wydanie nr 31/2023, Wtorek 31.01.2023
imieniny: pokaż (8 imion)Cyrus, Euzebiusz, Jan, Ksawery, Ludwik, Marceli, Marcelin, Marcelina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Tragiczny finał poszukiwań.

  • Wydanie nr 31/2023
  • 2 lutego 2022, 12:03
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
Malbork. Tragiczny finał poszukiwań. fot. Archiwum TvRegionalna24.pl
Tragicznie zakończyły się poszukiwania 42-letniego Tomasza, zaginionego przeszło miesiąc temu. We wtorek po południu strażacy i policjanci wyłowili z Nogatu ciało mężczyzny w średnim wieku. Rodzina potwierdziła tożsamość zmarłego. Teraz śledczy wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny.

 

We wtorek, 1 lutego br. przed godziną 15.00 dyżurny malborskiej komendy został powiadomiony, że w pobliżu bulwaru nad Nogatem pracownicy budowlani zauważyli unoszące się na powierzchni wody ciało. Policjanci wraz ze strażakami wyłowili z rzeki zwłoki mężczyzny w średnim wieku.

- „Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowała grupa operacyjno-dochodzeniowa. Decyzją prokuratora ciało zostało przewiezione do prosektorium na sekcję zwłok. Policjanci zidentyfikowali odnalezionego mężczyznę jako zaginionego miesiąc wcześniej 42-letniego Tomasza G.” - informuje asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP w Malborku. - „Powiadomiona o tym fakcie rodzina potwierdziła jego tożsamość. Teraz malborscy funkcjonariusze prowadzą czynności procesowe, które mają ustalić dokładne okoliczności śmierci Pana Tomasza”.  

 

Przypomnijmy, że mężczyzna opuścił mieszkanie w nocy z 10 na 11 grudnia 2021 r. i udał się w nieznanym kierunku. Od tamtej pory nie skontaktował się z rodziną i ślad po nim zaginął.

- „Do poszukiwań Pana Tomasza każdego dnia byli zaangażowani malborscy policjanci, którzy sprawdzili placówki medyczne, krąg znajomych, rodzinę oraz wszelkie miejsca, gdzie mógł znajdować się zaginiony mężczyzna. W mediach publikowano komunikaty o zaginionym, mieszkańcy powiatu rozwieszali plakaty oraz przekazywali mundurowym informacje. Każdy przekazany policjantom sygnał, który mógł doprowadzić do odnalezienia mężczyzny, został szczegółowo sprawdzony. Pomimo tych wszystkich działań poszukiwania zakończyły się tragicznie” - informuje asp. Sylwia Kowalewska. - „Malborscy policjanci dziękują wszystkim mieszkańcom i mediom za zaangażowanie w poszukiwania Pana Tomasza”.

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.