Wydanie nr 137/2022, Wtorek 17.05.2022
imieniny: pokaż (7 imion)Weronika, Paschalis, Herakliusz, Sławomir, Bruno, Wiktor, Montan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Autobus uderzył w słup telegraficzny, po drodze uszkadzając lampę i znak drogowy.

  • Wydanie nr 137/2022
  • 20 stycznia 2022, 09:48
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
  • 3 komentarze
Malbork. Autobus uderzył w słup telegraficzny, po drodze uszkadzając lampę i znak drogowy. fot. Widz TvRegionalna24.pl
We wtorek policjanci ruchu drogowego pracowali przy dwóch zdarzeniach drogowych na terenie Malborka, których skutki mogły okazać się bardzo poważne.

 

Do pierwszego zdarzenia doszło we wtorek, 18 stycznia br. około godziny 15 na ul. Mickiewicza, na rondzie przed Targowiskiem Miejskim.

- „Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu zdarzenia policjanci, doszło do awarii autobusu, który wyjeżdżał z parkingu lodowiska miejskiego. W wyniku tego autobus „stoczył” się z wyjazdu, przejechał przez rondo pasem przeciwnym do kierunku i zakończył swój przejazd na słupie telegraficznym na rynku, po drodze uszkadzając jeszcze latarnię i znak drogowy” - informuje asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP w Malborku. - „Na szczęście w pojeździe nie było żadnych pasażerów, a na drodze pieszych i nikt nie odniósł obrażeń. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 62-letni kierowca autokaru był trzeźwy”.

Funkcjonariusze zatrzymali kierowcy prawo jazdy i sporządzili dokumentację, oględziny pojazdu oraz miejsca zdarzenia. Teraz policjanci będą szczegółowo wyjaśniać okoliczności i przyczyny tego zdarzenia, a sąd podejmie decyzję czy kierowca odzyska prawo jazdy.

 

 

Do kolejnego zdarzenia doszło po godzinie 21.00 na moście nad Nogatem.

- „24-letni kierowca BMW jadąc od strony Tczewa w kierunku centrum, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierę z prawej strony drogi i odbijając się od niej obrócił się o 180 stopni uderzając w barierę po drugiej stronie jezdni” - informuje asp. Sylwia Kowalewska. - „Po wykonanych badaniach okazało się, że kierujący był trzeźwy i nie odniósł żadnych obrażeń”.

Mundurowi zatrzymali dowód rejestracyjny od auta, a mężczyznę ukarali mandatem karnym.

 

 

 

 

Zdjęcia: widz TvRegionalna24.pl, KPP w Malborku

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Energa
Energa 22.01.2022, 22:58
Bardziej chyba w słup energetyczny niskiego napięcia.
Kierowca
Kierowca 22.01.2022, 20:33
Z jakiej okazji zatrzymali kierowcy autobusu prawo jazdy??? Przecież po pierwsze nie był to wypadek tylko można powiedzieć kolizja a po drugie nikt nie został ranny a warunkiem zatrzymania prawo jazdy jest jeżeli zostanie komuś udzielona pierwsza pomoc przez karetkę pogotowia z tego co się orientuję.
Wytłumaczy mi to ktoś???