Wydanie nr 28/2023, Sobota 28.01.2023
imieniny: pokaż (12 imiona)Augustyn, Manfred, Manfreda, Flawian, Ildefons, Julian, Karol, Piotr, Roger, Tomasz, Waleriusz, Walery
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Przeżyjmy to jeszcze raz! Mecz Pomezania Malbork - Szombierki Bytom 01.04.1995.

Dzięki panu Andrzejowi Grasiowi, który archiwizował piłkarską drogę Pomezanii Malbork, możemy przeżyć kolejną podróż w czasie i obejrzeć fantastyczne zmagania zawodników. Tym razem przedstawiamy mecz pomiędzy drużyną Pomezania Malbork – Szombierki Bytom, który odbył się na malborskim stadionie 1 kwietnia 1995 r. Czy pamiętacie wynik tego meczu?

 

Zapraszamy do obejrzenia meczu z archiwum pana Andrzeja Grasia.

 

 

 

 

PRZEGRYWANIE KASET VHS NA YOUTUBE lub DVD - TvMalbork.pl, Malbork Poczty Gdańskiej 4/1

 

Interesuje Cię przegrywanie kaset VHS na płyty DVD? My zrobimy to za Ciebie, z miesiąca na miesiąc Twoje cenne nagrania są w coraz to gorszym stanie. Uratuj swoje wspomnienia, już dziś zatroszcz się o swoje kasety VHS. My przegramy je do postaci cyfrowej na płyty DVD, odtwarzane w każdym odtwarzaczu czy komputerze. Nagrywamy w najwyższej możliwej jakości, często jakość obrazu z kaset VHS po digitalizacji jest dużo lepsza. Nagrania na płytach dvd, możesz zachować na bardzo długo, bez utraty jakości. Powierz swoje stare VHS'y w nasze ręce, nie eksperymentuj, my nagramy Twoje cenne filmy na dvd.

 

Piotr Wąsowicz
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Piłka nożna


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.