Wydanie nr 139/2022, Czwartek 19.05.2022
imieniny: pokaż (12 imiona)Celestyn, Potencjana, Potencjanna, Kryspin, Bernarda, Piotr, Iwo, Pękosław, Mikołaj, Augustyn, Pudencjana, Pudencjanna
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Wpadli za brak maseczki - trwają wzmożone policyjne kontrole sanitarne.

  • Wydanie nr 139/2022
  • 17 grudnia 2021, 09:52
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
Malbork. Wpadli za brak maseczki - trwają wzmożone policyjne kontrole sanitarne. fot. Zdjęcie poglądowe
Policjanci prowadzą wzmożone kontrole dotyczące przestrzegania obostrzeń sanitarnych na terenie placówek handlowych. Podczas legitymowania dwóch mężczyzn okazało się, że oprócz naruszenia obowiązku zasłaniania ust i nosa, mają „na koncie” inne przewinienia.

 

W okresie przedświątecznych zakupów malborscy policjanci prowadzą wzmożone działania mające za cel walkę z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19. Pod szczególnym nadzorem funkcjonariuszy są galerie i placówki handlowe. Mundurowi sprawdzają, czy wprowadzone obostrzenia i nakazy sanitarne są przestrzegane i wyciągają konsekwencje wobec tych, którzy je ignorują.

 

W środę, 15 grudnia br. na jednej ze stacji paliw w Malborku policjanci podjęli interwencję, wobec mężczyzny, który nie stosował się do obowiązku zakrywania ust i nosa maseczką. W trakcie legitymowania okazało się, że 19-latek, który na stację przyjechał samochodem, nie posiada prawa jazdy. Funkcjonariusze sporządzili wniosek o ukaranie mężczyzny za popełnione wykroczenia do sądu.

 

Dzień wcześniej, we wtorek, 14 grudnia br. podczas takiej interwencji, sprawdzenie wylegitymowanego mężczyzny w systemach policyjnych wykazało, że jest poszukiwany przez sąd do odbycia kary ponad roku więzienia za wcześniej popełnione przestępstwo. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego.

 

 


 

Informację przekazała: asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP w Malborku

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.