Wydanie nr 230/2022, Czwartek 18.08.2022
imieniny: pokaż (8 imion)Klara, Ilona, Tacjana, Tworzysława, Helena, Agapit, Bogusława, Bronisław
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Stare Pole. W tym roku Mikołaj odwiedzi dzieci 5 grudnia. Sprawdź trasę jego przejazdu.

  • Wydanie nr 230/2022
  • 29 listopada 2021, 12:05
  • GOKiS Stare Pole
  • KulturaZapowiedzi
Stare Pole. W tym roku Mikołaj odwiedzi dzieci 5 grudnia. Sprawdź trasę jego przejazdu. fot. GOKiS Stare Pole
W tym roku, po raz drugi przez gminę Stare Pole przejedzie Zaprzęg Świętego Mikołaja. Tegorocznemu spotkaniu z Mikołajem przyświeca hasło ,,Mikołaj nie bierze – Mikołaj rozdaje”. Mikołaj będzie przemierzał gminę niezwykłym pojazdem w towarzystwie wozu strażackiego i dzielnych strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Polu.

 

W niedzielę, 5 grudnia br. o godz. 13 wyruszy Mikołajowa Parada. Święty Mikołaj z workiem prezentów obiecał, że odwiedzi świetlice wiejskie w Złotowie, Kraszewie, Królewie, Kaczynosie, Ząbrowie i Szlagnowie. Finał spotkania z Mikołajem odbędzie się na terenie kompleksu sportowego w Starym Polu przy ul. Bema 7.

 

 

Aby akcja przebiegła sprawnie, Mikołaj prosił o przekazanie mapy z przebiegiem trasy oraz instrukcji ze szczegółami akcji.

1. Zaprzęg Mikołaja rozpocznie podróż o godzinie 13.00 sprzed Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Starym Polu kierując się do Złotowa (punkt A na mapie) i zgodnie z kolejnymi literami alfabetu będzie poruszał się przez gminę Stare Pole.

2. Słodkie prezenty otrzymają wyłącznie te dzieci, które przyjdą na powitanie Mikołaja przed świetlice wiejskie. Prosimy także wszystkich pragnących spotkać Świętego Mikołaja, mieszkających w innych miejscowościach, aby przybyli do najbliższej świetlicy na trasie przejazdu.

 

 

Zadanie dofinansowane ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Starym Polu oraz z budżetu Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Starym Polu.

 

 

 

 

Informacja prasowa Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Starym Polu

GOKiS Stare Pole
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.