Wydanie nr 28/2023, Sobota 28.01.2023
imieniny: pokaż (12 imiona)Augustyn, Manfred, Manfreda, Flawian, Ildefons, Julian, Karol, Piotr, Roger, Tomasz, Waleriusz, Walery
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Staw. Weź udział w Orlikowej Lidze Piłkarskiej. Trwają zapisy.

Nowy Staw. Weź udział w Orlikowej Lidze Piłkarskiej. Trwają zapisy. fot. zdjęcie poglądowe
Referat Sportu i Kultury Fizycznej Urzędu Miejskiego w Nowym Stawie zaprasza do udziału w „Orlikowej Lidze Piłkarskiej”. Rozpoczęły się zapisy drużyn zainteresowanych uczestnictwem w rozgrywkach. Pierwszą kolejkę zaplanowano na koniec listopada.

 

- Zapraszamy do udziału w „Orikowej Lidze Piłkarskiej" wszystkich amatorów gry w piłkę nożną. Rozgrywki skierowane są do mieszkańców gminy Nowy Staw, a także powiatu malborskiego i okolic. To doskonała okazja, by w okresie jesienno-zimowym podtrzymać formę i wypełnić wolny czas sportową rywalizacją - mówi Marek Gałczyński, kierownik Referatu Sportu i Kultury Fizycznej Urzędu Miejskiego w Nowym Stawie.

 

Terminarz i harmonogram spotkań będzie uzależniony od liczby zgłoszonych drużyn. Aby zmagania doszły do skutku, udział musi zadeklarować co najmniej sześć zespołów. Wstępnie planuje się, że mecze będą rozgrywane dwa razy w tygodniu - na przykład we wtorek i środę - w godzinach popołudniowych i wieczornych, aby nie kolidowały z obowiązkami szkolnymi i zawodowymi.

 

Pojedynki będą rozgrywane przez zespoły sześcioosobowe, czyli z pięcioma zawodnikami w polu i bramkarzem. W składzie ekipy musi się znajdować minimum siedmiu i maksymalnie dziesięciu zgłoszonych piłkarzy. Pierwsza kolejka planowana jest na 23-24 listopada na boisku orlik przy ulicy Sportowej w Nowym Stawie.

 

Miłośnicy futbolu mogą zgłaszać swoje drużyny telefonicznie, kontaktując się z Pawłem Kondziellą pod numerem: 693 192 877.

 

 

 

 

Informacja prasowa Urzędu Miejskiego w Nowym Stawie

 

UM Nowy Staw
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.