Wydanie nr 146/2022, Czwartek 26.05.2022
imieniny: pokaż (11 imion)Angelika, Filip, Adalwina, Alwina, Adalwin, Alwin, Emil, Ewelina, Paulina, Więcemił, Ariusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

REKS. Sonia czeka na nowy dom. Może ty go jej podarujesz?

REKS. Sonia czeka na nowy dom. Może ty go jej podarujesz? fot. Malborski REKS
Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt REKS poszukuje chętnej osoby, która przygarnie i pokocha 7-letnią suczkę o wdzięcznym imieniu Sonia.

 

Malborski REKS pilnie poszukuje nowego domu dla 7-letniej suczki Sonii obecnie przebywającej u starszej, schorowanej osoby, która nie jest w stanie dłużej się pieskiem opiekować.

- „Sonia ma 7 lat. Urodziła się w 2014 r. Ma książeczkę zdrowia i wszystkie szczepienia. Zostanie również poddana zabiegowi sterylizacji. Jest bardzo mądrą sunią” - czytamy na profilu społecznościowym malborskiego REKS-a. - „Łagodna do dzieci - wychowana między dziećmi. Lubi się bawić. Mieszka w kojcu, z którego ucieka i jest bardzo łowna. Potrafi bawić się z mniejszymi zwierzętami, ale z dużymi psami i kotami nie miała dotąd styczności. Najlepszy byłby dla niej dom z ogródkiem. Sonia jest aktywnym pieskiem”.

Kto pokocha tę uroczą dziewczynkę? Kto podaruje jej dom, w którym będzie kochana już do końca życia? Chętnych malborski REKS prosi o kontakt telefoniczny pod numerem 666 386 567 lub reks-malbork@wp.pl oraz kontakt przez FB.

 

 

 Informację i zdjęcia przekazał: REKS


 

Malborski REKS
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
buśka
buśka 12.11.2021, 15:30
Z całym szacunkiem dla Stowarzyszenia, Szkoda, że psinka będzie wykastrowana, nacierpi się, a później częste zapalenia pęcherza. Przecież można inaczej, nie od razu sterylizacjia. Ale widać chodzi o pieniądze. Szkoda że kosztem zwierząt, pod pozorem ograniczenia psiej populacji.