Wydanie nr 147/2022, Piątek 27.05.2022
imieniny: pokaż (7 imion)Lucjan, Magdalena, Oliwer, Radowit, Izydor, Juliusz, Jan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Miłoradz. Aktor Michał Milowicz wystąpi na rozdaniu nagród Doroty 2021.

  • Wydanie nr 147/2022
  • 4 pażdziernika 2021, 14:53
  • GOKiS Miłoradz
  • KulturaZapowiedzi
Miłoradz. Aktor Michał Milowicz wystąpi na rozdaniu nagród Doroty 2021. fot. GOKiS Miłoradz
Nagrody „Doroty 2021” wręczane są dla osób, które bezinteresownie działają na rzecz lokalnej społeczności gminy Miłoradz. Tegoroczną edycję konkursu uświetni występ znanego aktora, Michała Milowicza.

 

Wójt Gminy Miłoradz, Arkadiusz Skorek oraz Przewodniczący Rady Gminy, Tomasz Żuchowski zapraszają na galę rozdania nagród „Doroty 2021”. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 16 października br. o godz. 14 w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Miłoradzu, w ramach Uroczystej Sesji Rady Gminy Miłoradz. Wydarzenie poprzedzi Msza Święta w kościele św. Michała Archanioła o godz. 13.

 

- „Gala nagród „Doroty” już od wielu lat odbywa się cyklicznie pod koniec stycznia. Niestety obostrzenia związane z trwającą epidemią uniemożliwiły nam w pierwszym kwartale tego roku realizację tego wydarzenia. W związku z czym, w porozumieniu z Radą Gminy ustaliliśmy, że w tym roku wyjątkowo gala odbędzie się jesienią – informuje Marcin Szesza, dyrektor GOKiS w Miłoradzu.  
 

 

 

W ramach wydarzenia zaplanowano wręczenie wyróżnień „Dorota 2021” dla osób bezinteresownie działających na rzecz lokalnej społeczności. Ponadto w trakcie gali nastąpi wręczenie podziękowań dla podmiotów wspierających samorząd gminy Miłoradz. Na wszystkich uczestników czekała będzie także degustacja potraw regionalnych przygotowanych przez mieszkańców.  Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie recital gościa specjalnego, popularnego aktora Michała Milowicza.  

Wstęp wolny.

 

 

 

 

Informacja prasowa GOKiS Miłoradz 

GOKiS Miłoradz
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.