Wydanie nr 146/2022, Czwartek 26.05.2022
imieniny: pokaż (11 imion)Angelika, Filip, Adalwina, Alwina, Adalwin, Alwin, Emil, Ewelina, Paulina, Więcemił, Ariusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu – w Debiutach zaprezentuje się Tadeusz Seibert.

Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu – w Debiutach zaprezentuje się Tadeusz Seibert. fot. youtube.com
Ten weekend będzie należał do znanych i lubianych polskich artystów. Już po raz 58 w Opolu odbędzie się Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej. W konkursie „Debiuty” usłyszymy Tadeusza Seiberta z Malborka, który zaprezentuje swoją najnowszą piosenkę pt. „Pod prąd”.

 

 

W sobotę, 3 września w publicznej jedynce w konkursie „Debiuty” 58. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu weźmie udział znany już szerokiej publiczności artysta z Malborka, Tadeusz Seibert. Warto wspomnieć, że wokalista w 10 edycji The Voice of Poland zajął 3 miejsce.

 

 

 

Osoby malborskiego artysty nie trzeba w zasadzie nikomu przedstawiać. Jest on znaną postacią w naszym regionie, a po występach w ogólnopolskich festiwalach piosenki oraz muzycznych programach telewizyjnych – rozpoznawalny w całej Polsce. Swoją karierę muzyczną rozpoczął jeszcze w wieku przedszkolnym. Na początku śpiewał w zespole Balbiny, później Airam. Laureat wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali muzycznych. Studiował na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy w klasie wokalistyki jazzowej. Współtworzył zespół wokalny Goose Bumps, kilka lat był również wokalistą i frontmanem łódzkiej formacji Trabanda. Występował na deskach Teatru Variété w Krakowie, a od wielu lat współpracuje z Filharmonią Pomorską w Bydgoszczy. Szerszej publiczności dał się poznać biorąc udział w muzycznych programach telewizyjnych. W założonej przez siebie Autorskiej Szkole Wokalnej „SeibArt” uczy śpiewu. Wkrótce ukaże się jego debiutancka płyta, nad którą jeszcze pracuje.

Już dzisiaj premiera teledysku konkursowej piosenki pt. „Pod prąd” - https://www.youtube.com/watch?v=h71oy_c1KgU


 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.