Wydanie nr 28/2023, Sobota 28.01.2023
imieniny: pokaż (12 imiona)Augustyn, Manfred, Manfreda, Flawian, Ildefons, Julian, Karol, Piotr, Roger, Tomasz, Waleriusz, Walery
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Weź udział w rajdzie rowerowym dookoła Żuław.

Malbork. Weź udział w rajdzie rowerowym dookoła Żuław. fot. zdjęcie poglądowe
Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze, Oddział Przewodnicki im. S. Dubyny w Malborku zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Rajdzie Rowerowym „Dokoła Żuław”.

 

W sobotę, 7 sierpnia br. o godz. 9 z Placu Jagiellończyka w Malborku wyruszy Rajd Rowerowy „Dookoła Żuław”. Trasa rajdu na dystansie około 50 km będzie przebiegała przez Malbork, Nowy Staw, Lichnowy, Lisewo Malborskie, Miłoradz i z powrotem do Malborka.
Zbiórka uczestników na ul. Kościuszki przy pomniku króla Kazimierza Jagiellończyka.

 

 

Organizatorzy zapewniają opiekę przewodnika turystycznego, zwiedzanie atrakcyjnych miejsc, potwierdzenie punktów na KOT i inne odznaki turystyczne oraz tempo jazdy dostosowane do uczestników rajdu. Uczestnicy rajdu ubezpieczają się we własnym zakresie (nie dotyczy członków PTTK). Wszelkich informacji udziela Komandor Rajdu, Bogdan Mąder, tel. 603 762 922 lub bmader@wp.pl
 

Projekt dofinansowany jest przez Starostwo Powiatowe w Malborku w ramach konkursu ofert na realizację zadania publicznego w 2021r.

 

 

 

 

Informacja: FB Oddział Przewodnicki PTTK Malbork

PTTK Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.