Wydanie nr 334/2022, Środa 30.11.2022
imieniny: pokaż (7 imion)Zbysława, Andrzej, Justyna, Konstancjusz, Maura, Tadea, Kutbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Budowa kamienic na Starym Mieście w Malborku. Zobacz postęp prac z lotu ptaka - czerwiec 2021 [wideo, foto]

W Malborku trwa budowa kamienic, które będą pełniły funkcje mieszkalno – usługowe. Dzięki tej inwestycji zmianie ulegnie panorama miasta, bowiem stylizowane budynki zasłonią bloki mieszkalne na Starym Mieście, które wybudowano jeszcze w czasach PRL. W miejscu, w którym trwa budowa, przed wojną stały piękne kamienice, które w trakcie działań wojennych prowadzonych na terenie Malborka, uległy zniszczeniu. Inwestycja realizowana jest pod nadzorem konserwatora zabytków.

Prace budowlane prowadzone są w oparciu o plan zagospodarowania przestrzennego, który na tym terenie obowiązuje. Zarówno wygląd, jak i wielkość budynków opracowane zostały na podstawie materiałów ikonograficznych. Dzięki temu Malbork odzyska namiastkę przedwojennej starówki. Budowa ma potrwać do 2021 roku. Zachęcamy Państwa do subskrybowania naszego kanału.

Podobało się?

Koniecznie zostaw łapkę w górę, skomentuj, udostępnij

 

 

Emisja wideo godzina 17:00

Piotr Wąsowicz
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Wykonujemy Zdjęcia i Filmy Lotnicze w Jakości Full HD - Wielowirnikowy Bezzałogowy Statek Latający - Dron - Biały 24 TvMalbork.pl Wykonujemy Zdjęcia i Filmy Lotnicze w Jakości Full HD - Wielowirnikowy Bezzałogowy Statek Latający - Dron - Biały 24 TvMalbork.pl
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Latający Biały 24


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
...
... 19.06.2021, 23:21
Nie wiem czemu w tym mieście niektórzy mieszkańcy nie umieją się zachować siedzenie komuś na tylnim zderzaku teraz trzeba zachować odpowiednią odległość granie na nerwach stację paliw, rynki może przez wyprowadzenie kogoś z równowagi chcą pokazać swoją "dobroć" nic to nie pomoże na tych pajaców grających na nerwach powinienem rzucić niekończąca się klątwę ale oszczędzę poczekam może zmądrzeją wezmą się do pracy czy zajmą się swoimi sprawami i życiem chyba się nudzą.
...
... 19.06.2021, 20:37
UWAGA UWAGA UWAGA mieszkańcy miasta Malbork a w szczególności chodzi mi o część mieszkańców którzy nie umieją się zachować w kolejkach sklepowych rozumiem jest pandemia nie moja wina ale przez te przepychanki czuje się jak bym był w pegerowskim sklepie z jabolami a ja nie piję i wasze kobiety mnie nie interesują są agencje towarzyskie chyba że poznam jakąś kobietę która spodoba mi się a ja jej.