Wydanie nr 173/2021, Wtorek 22.06.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Agenor, Flawiusz, Achacy, Innocenta, Paulina, Achacjusz, Innocenty, Tomasz, Alban
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Mimo luzowania obostrzeń, policjanci nadal na straży walki z koronawirusem.

  • Wydanie nr 173/2021
  • 15 maja 2021, 07:24
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
  • 2 komentarze
Malbork. Mimo luzowania obostrzeń, policjanci nadal na straży walki z koronawirusem. fot. KPP Malbork
Pomimo, że od soboty, 15 maja br. ma być zniesiony obowiązek noszenia maseczek na świeżym powietrzu, policjanci przeprowadzą kolejne działania na rzecz walki z koronawirusem. Mundurowi będą kontrolować wszystkie te miejsca, w których nadal będzie obowiązywało zasłanianie ust i nosa oraz zwracać uwagę na to, czy przestrzegane są pozostałe ograniczenia. Wszystko w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo każdego z nas.

 

Malborscy policjanci wciąż kontynuują działania na rzecz walki z koronawirusem. W trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich funkcjonariusze apelują o stosowanie się do obowiązujących przepisów. W najbliższy weekend funkcjonariusze nadal będą kontrolować przestrzeganie obowiązujących obostrzeń. W ramach tych działań stróże prawa zwrócą uwagę na to, czy osoby znajdujące się na świeżym powietrzu bez maseczki zachowują 1,5 m odstępu od siebie.

 

 

 

 

Policjanci będą sprawdzać czy w pomieszczeniach zamkniętych, tj. sklepy każdy stosuje się do obowiązku zakrywania ust i nosa, a także czy zachowany jest reżim sanitarny w galeriach, punktach gastronomicznych i innych miejscach szczególnie uczęszczanych przez mieszkańców. Nadal mundurowi będą sprawdzać siłownie i kluby fitness, których działalność jest zamknięta do 29 maja br. Osoby, które będą lekceważyć przepisy muszą liczyć się z konsekwencjami.

 

 

 

 

Konieczność tych działań podyktowana jest wciąż panującą sytuacją pandemiczną. Dlatego w trosce o zdrowie nas wszystkich, funkcjonariusze nadal będą reagować i dyscyplinować społeczeństwo.

 

 

 

 

Informację i zdjęcie przekazała: asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP Malbork

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
KAT.
KAT. 16.05.2021, 01:18
PISowska milicja kiedyś odpowie przed polskim podatnikiem za łamanie Konstytucji i wykonywanie partyjnych rozkazów. Litości nie będzie.
gosc
gosc 15.05.2021, 08:45
żeby się nie przepracowali