Wydanie nr 140/2022, Piątek 20.05.2022
imieniny: pokaż (10 imion)Teodor, Anastazy, Wiktoria, Asteriusz, Bernardyn, Saturnina, Iwo, Bronimir, Rymwid, Józefa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gmina Miłoradz. Weź udział w konkursie na Rodzinną fantazję kulinarną.

Gmina Miłoradz. Weź udział w konkursie na Rodzinną fantazję kulinarną. fot. GOKiS Miłoradz
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu zaprasza do udziału w konkursie pn. „Rodzinne fantazje kulinarne”. To propozycja dla wszystkich mieszkańców gminy Miłoradz, którzy lubią gotować i chcą się pochwalić swoimi wielkanocnymi potrawami, ciastami lub deserami.

 

Warunkiem udziału w zabawie jest przygotowanie potraw związanych ze świętami Wielkiej Nocy. Jedna rodzina może przysłać zdjęcia maksymalnie dwóch propozycji kulinarnych. Fotografie należy dostarczyć drogą mejlową na adres gokismiloradz@gmail.com najpóźniej do północy 5 kwietnia br.

- „Zachęcam wszystkich mieszkańców gminy Miłoradz do udziału w konkursie. Przed nami czas przygotowań do świąt Wielkiej Nocy, a później przeżywanie ich w rodzinnym gronie” - mówi Marcin Szesza, dyrektor GOKiS w Miłoradzu. - „Na stołach pojawi się wiele tradycyjnych, ale też oryginalnych wersji potraw wielkanocnych. Zachęcam do podzielenia się zdjęciami i zachęcenia dzieci oraz dziadków do wspólnej zabawy”.

 

 

 

 

Jury powołane przez organizatora oceni wszystkie nadesłane zdjęcia i przyzna nagrody dla zdobywców trzech pierwszych miejsc. Nagrodami będą karty podarunkowe do zrealizowania w wybranych punktach handlowych. Pozostali uczestnicy otrzymają upominki. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 7 kwietnia br.


 

 

 

Regulamin konkursu w załączniku.

Informacja prasowa GOKiS Miłoradz

GOKiS Miłoradz
Przejdź do komentarzy

Załączone pliki do pobrania (1)

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.