Wydanie nr 148/2022, Sobota 28.05.2022
imieniny: pokaż (9 imion)Heladiusz, Wilhelm, Emil, Priam, Wiktor, Ignacy, German, Augustyn, Jaromir
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt REKS poszukuje chętnej osoby lub osób, które przygarną i pokochają psiaka o imieniu Dafi.

Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt REKS poszukuje chętnej osoby lub osób, które przygarną i pokochają psiaka o imieniu Dafi. fot. REKS Malbork
Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt REKS podczas sobotniej interwencji w asyście policji odebrało skrajnie zaniedbanego pieska przebywającego we wsi Dworek koło Mikołajek Pomorskich.

 

- „Na miejscu zastaliśmy skrajnie wychudzonego pieska, z ranami na ciele i łańcuchem częściowo wrastającym w szyję. Piesek nie miał wody ani jedzenia, przebywał na krótkim, ciężkim łańcuchu, jego schronieniem była prowizoryczna, nieocieplona buda” - informuje REKS na swoim profilu społecznościowym. - „Dafi został odebrany w asyście Policji i natychmiast udaliśmy się z nim do weterynarza. Piesek jest skrajnie wychudzony, posiada rany na ciele i rany po wrastającym łańcuchu w szyję. Jest bardzo zaniedbany, sierść jest w słabej kondycji, posiada blizny po starych urazach. Otrzymał lekarstwa, antybiotyk oraz płyn do przemywania ran. Został odrobaczony i odpchlony. Dafi jest przekochanym, młodym psem, a już tak wiele złego ze strony człowieka go spotkało... Pomoc dla niego dotarła w ostatniej chwili”.

 

 

 

 

Kto podaruje mu nowy, kochający i cierpliwy dom? Kto go otoczy bezgraniczną miłością i pomoże zapomnieć wyrządzone mu krzywdy? Dom, w którym dojdzie do zdrowia i pełni sił? Chętnych malborski REKS prosi o kontakt telefoniczny pod numerem 666 386 567 lub reks-malbork@wp.pl oraz kontakt przez FB.


 

 

 

Informacja i zdjęcia: REKS

REKS Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.