Wydanie nr 147/2022, Piątek 27.05.2022
imieniny: pokaż (7 imion)Lucjan, Magdalena, Oliwer, Radowit, Izydor, Juliusz, Jan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Społeczność I LO wzięła udział w ogólnopolskim projekcie „W marcu biegamy dla kobiet”.

Malbork. Społeczność I LO wzięła udział w ogólnopolskim projekcie „W marcu biegamy dla kobiet”. fot. zdjęcie poglądowe
Z inicjatywy Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Brzózie Stadnickiej, szkoły z całej Polski biorą udział w wirtualnym biegu dla podopiecznych Fundacji Onkologicznej – Życie z rakiem. Zadaniem szkoły biorącej udział w tym projekcie jest zaangażowanie jak największej liczby społeczności uczniowskiej w wirtualny bieg na szczytny cel. Minimalny dystans, jaki wirtualnie muszą łącznie przebiec wynosi 50 km. W tym roku do ogólnopolskiej inicjatywy pn. „W marcu biegamy dla kobiet” przyłączyli się uczniowie i nauczyciele z I LO w Malborku.

 

Koordynatorem akcji przy I LO w Malborku był Przemysław Wądołowski. W projekcie pn. „W marcu biegamy dla kobiet” udział wzięli również inni nauczyciele - Marta Matylewska - Stec, Agnieszka Jastrzębska, Michał Krotowski, Bogdan Kuchar oraz Jacek Jakusik oraz uczniowie. Łącznie pobiegły 33 osoby. Zadaniem każdej ze szkół było zsumowanie przebytego dystansu przez uczniów i nauczycieli na podstawie zdjęć aplikacji dla biegaczy lub zdjęć uczestników z krokomierzem wskazującym przebyty dystans. By zdobyć dyplom uczestnictwa, szkoła musiała przebiec wirtualnie łącznie 50 km. Uczniowie i nauczyciele z I LO w Malborku przebiegli 189 km i 710 m.

 

 

 

 

Pamiętajcie – dobro wraca – pomagajmy! W tych tak trudnych dla nas wszystkich czasach, starajmy się zauważyć tych wśród nas, których doświadczyła choroba.

 

 

 

 

Informacja: I LO Malbork

I LO Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.