Wydanie nr 270/2021, Poniedziałek 27.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Przedbor, Urban, Gaja, Amadeusz, Gajusz, Mirela, Adolf, Adolfa, Zybart, Zybert, Zybracht, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. „Sto pytań do Heńka” - akcja samorządu uczniowskiego I LO.

  • Wydanie nr 270/2021
  • 5 marca 2021, 11:32
  • SU I LO Malbork
  • Wiadomości
Malbork. „Sto pytań do Heńka” - akcja samorządu uczniowskiego I LO. fot. SU I LO Malbork
„I LO – różni ludzie, jedna szkoła! Sto pytań do Heńka”- pod takim hasłem Samorząd Uczniowski I LO w Malborku organizuje akcję dla ósmoklasistów, którzy jeszcze zastanawiają się nad wyborem szkoły średniej, z którą chcieliby związać się na najbliższe kilka lat nauki.

 

- „Pierwsze Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Malborku serdecznie zaprasza wszystkich ósmoklasistów do naszej szkoły. Chcemy ułatwić Wam wybór i organizujemy specjalnie dla Was akcję na szkolnym Instagramie (lo1malbork)” - informuje Dominika Kuryłowicz z Samorządu Uczniowskiego I LO. - „Od 08.03. do 14.03. uczniowie oraz absolwenci odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania dotyczące szkoły. Akcja ma na celu przybliżenie Wam szkoły i pokazanie wszystkiego z perspektywy ucznia. Może nasza szkoła stanie się Waszą?”.

 

 

 

 

Informację i zdjęcia przekazała: Dominika Kuryłowicz, Samorząd Uczniowski I LO Malbork

 

SU I LO Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.