Wydanie nr 148/2022, Sobota 28.05.2022
imieniny: pokaż (9 imion)Heladiusz, Wilhelm, Emil, Priam, Wiktor, Ignacy, German, Augustyn, Jaromir
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Przyłącz się do zbiórki na rzecz Malborskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt REKS.

Przyłącz się do zbiórki na rzecz Malborskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt REKS. fot. REKS Malbork
Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt REKS pomaga zwierzętom od 2007 r. i jego działania opierają się głównie na wolontariacie. Nie jest to schronisko, tylko stowarzyszenie, w którym działa zaledwie kilka osób obarczonych wieloma obowiązkami. Prócz tego mają swoje zobowiązania zawodowe i prywatne. Każdą wolną chwilę poświęcają zwierzętom bezpańskim, porzuconym i chorym. Przy opiece naprawdę ogromnej liczby czworonogów brakuje im absolutnie wszystkiego. Utrzymują się z datków, 1% podatku oraz zbiórek publicznych, a koszty utrzymania stowarzyszenia są naprawdę wysokie. Jednak wspólnie możemy to zmienić.

 

Z każdym kolejnym rokiem REKS ma coraz więcej podopiecznych, którymi opiekują się wolontariusze na terenie powiatu malborskiego. Jednak opieka nad coraz większym gronem porzuconych i niechcianych zwierząt jest bardzo kosztowna. W ciągu roku prowadzone są różne zbiórki na rzecz REKSA, w których każdy z nas ma możliwość dorzucenia własnej cegiełki na rzecz tych bezbronnych istot.

 

 

 

Jednym ze sposobów pomocy jest przekazanie 1% podatku na rzecz malborskiego REKSA. Wystarczy przy rocznym rozliczeniu wpisać KRS 0000297262 lub wejść na stronę https://pomagam.pl/pomagajzreksem albo wykonać przelew - Bank BGZ S.A. Oddział Operacyjny w Malborku Nr konta: 96 2030 0045 1110 0000 0148 9170. Wolontariusze oprócz pomocy finansowej, z chęcią przyjmą każdą ilość karmy dla kotów i psów w każdym wieku. Można ją dostarczyć osobiście lub wysłać do siedziby REKSA.


 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.