Wydanie nr 210/2021, Czwartek 29.07.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Konstantyn, Lucyliusz, Olaf, Maria, Faustyn, Serafina, Marta, Urban, Beatrycze, Lucyla, Cierpisław, Prosper
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gmina Malbork. Świąteczny konkurs plastyczny rozstrzygnięty.

Gmina Malbork. Świąteczny konkurs plastyczny rozstrzygnięty. fot. GOKSRTiZ Malbork
Gminny Ośrodek Kultury w Malborku ogłosił konkurs pt. „Tradycja bożonarodzeniowa w moim domu”, który skierowany był do wszystkich mieszkańców gminy Malbork. Celem konkursu było poznawanie tradycji i zwyczajów bożonarodzeniowych, podtrzymywanie i pielęgnowanie tradycji, wprowadzenie uczestników w klimat świąt Bożego Narodzenia, popularyzacja działań plastycznych i poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych, a także twórcze i kreatywne spędzanie czasu wolnego.

 

Komisja, która zebrała się, by rozstrzygnąć konkurs pt. „Tradycje bożonarodzeniowe w moim domu” niestety nie wyłoniła zwycięzcy. Zdaniem Komisji poziom nadesłanych prac był tak wysoki, że wybitni specjaliści w dziedzinie sztuki, którzy mieli wskazać laureatów, nie dali rady wywiązać się ze swoich obowiązków. Wójt Gminy Malbork, Marcin Kwiatkowski oraz dyrektor GOKSRTiZ w Malborku, Bartosz Błachut postanowili w takiej sytuacji nagrodzić wszystkich uczestników konkursu.

Wszystkim gratulujemy zarówno wygranej, jak i talentu!

 

 

 

 

Informacja i zdjęcia: GOKSRTiZ Malbork

GOKSRTiZ Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wydarzenia


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.