Wydanie nr 167/2021, Środa 16.06.2021
imieniny: pokaż (11 imion)Benon, Cyryk, Ludgarda, Aneta, Budzimir, Justyna, Jan, Aureusz, Benona, Aubert, Alina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Oświadczenie radnego, Adama Ilarza w sprawie zdjęć Donalda Tuska na profilu FB.

Oświadczenie radnego, Adama Ilarza w sprawie zdjęć Donalda Tuska na profilu FB.

 

„Nerwy są złym doradcą, więc nie zdecydowałem się wczoraj na napisanie czegoś więcej niż dwa zdania, w których zaprzeczam, abym to ja wkleił na swój profil FB zdjęcia Donalda Tuska. Dziś emocje już opadły, więc kilka słów więcej…

Każdy, kto śledzi moje wpisy na FB wie doskonale, że taka forma ekspresji politycznej jaka miała miejsce wczoraj jest mi zupełnie obca. Zarówno w treści, jak i w formie. Wpisy moje zazwyczaj są długimi tekstami, w których staram się wyjaśniać dlaczego mam takie stanowisko w sprawach samorządowych, a nie inne. Ewentualnie informuję o tym co się w samorządzie dzieje. Od spraw politycznych stronię (co także czasami bywa krytykowane, bo jako pracownik Posła na Sejm niektórzy uważają, że jestem zobowiązany do aktywności politycznej na FB). Zdjęć zamieszczam mało lub bardzo mało, na co też mi zwracano uwagę. Różnice pomiędzy moimi wcześniejszymi wpisami, a zdjęciami Donalda Tuska są dość duże i dlatego też wiele osób nie uwierzyło, że to ja dokonałem ich wklejenia na swój profil. Ponadto, teksty, które piszę nie mają na celu obrażanie kogokolwiek. Kto je czyta, wie, że nawet jeśli krytykuję, to pisząc krytykę pióro maczam w atramencie, a nie w jadzie.

Ilość osób, które nie uwierzyła jest dla mnie zdumiewająco duża. Ilość telefonów i smsów, które informowały mnie o umieszczeniu w/w zdjęć na moim profilu wynikała z życzliwości względem mojej osoby. Dziękuję wszystkim, którzy w trosce o moje dobre imię postanowili podjąć działanie informujące mnie o zaistniałych faktach. Przepraszam tych, którym nie mogłem od razu oddzwonić lub odpisać smsa – informacji tych było za dużo. To, że otacza mnie wiele życzliwych osób to wiedziałem, ale że tak wiele jest dla mnie pozytywnym zaskoczeniem.

Do tych z kolei, którzy uwierzyli, że zamiast przydługich tekstów będę zamieszczał zdjęcia czy memy, a wpisy moje będą od teraz obraźliwe, nie mam pretensji. Na ich miejscu zareagowałbym tak samo, też bym się wkurzył i może nawet skrytykował ostrzejszym słowem.

Tym z kolei, którzy zaczęli już zacierać ręce myśląc, że Ilarzowi rozum odebrało, przesyłam pozdrowienia. Jeszcze nie odebrało.

Nie oszukujmy się, wrogie wejście na mój profil FB nie miało dotyczyć mojej osoby. Głównym celem ataku był Poseł na Sejm RP Tadeusz Cymański. Takie same zdjęcia jak u mnie, zamieszczono na stronie FB Posła. Mój profil FB był tylko pośrednikiem (ponieważ z mojego profilu jest dostęp do strony FB Posła). Co ciekawe, żadne ogólnopolskie media nie zainteresowały się tym faktem…

Wysłuchałem kilku cennych rad oraz skonsultowałem sprawę z Posłem. Wynikiem tego będzie zawiadomienie o całym zdarzeniu Policji, które mam zamiar uczynić w przyszłym tygodniu”.

 

 

 

 

Informację przesłał radny Adam Ilarz

radny Adam Ilarz
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Suweren
Suweren 30.12.2020, 17:21
I co policja zawiadomiona?
Jan
Jan 17.12.2020, 14:20
Koń by się uśmiał. Suweren wyśle Was na zieloną trawkę. Co niektórych również za kratki lub dożywotni niebyt polityczny.
Buhahahahahaha
Buhahahahahaha 16.12.2020, 22:54
Jasne. Nawet Wasza tvp nie zainteresowała się tym dziwnym zjawiskiem. Dlaczego??? Czyżby też nie wierzyli w tą wymówkę?
Nemo
Nemo 16.12.2020, 22:12
Panie Ilarz tydzień potrzebujesz na złożenie zawiadomienia policji o "przestępstwie" Coś to szyte grubymi nićmi. No i te ogólnopolskie media miały by się zainteresować tą sprawą ?. Megalomania tego Pana poraża.
zbijan1
zbijan1 14.12.2020, 18:40
najbardziej zakłamana partia w sejmie-nie chcę więcej nic pisać bo mnie sz.ag trafia jak słucham ich tłumaczeń