Wydanie nr 146/2022, Czwartek 26.05.2022
imieniny: pokaż (11 imion)Angelika, Filip, Adalwina, Alwina, Adalwin, Alwin, Emil, Ewelina, Paulina, Więcemił, Ariusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Starostwo Powiatowe w Malborku zachęca do udziału w świątecznej akcji „Poznaj Metropolię za pół ceny”.

Starostwo Powiatowe w Malborku zachęca do udziału w świątecznej akcji „Poznaj Metropolię za pół ceny”. fot. Starostwo Powiatowe w Malborku
Po sukcesie akcji #zamawiamBOwspieram Obszar Metropolitalny Gdańsk-Gdynia-Sopot rusza z kolejnym projektem wspomagającym przedsiębiorców. Z uwagi na wprowadzone przez Rząd ograniczenia, wiele firm i instytucji zawiesiło swoją działalność. Przyznane lub planowane rekompensaty często są niewystarczające, by pokryć bieżące koszty i utrzymać się na rynku. Stąd zrodził się pomysł świątecznej edycji „Metropolia za pół ceny”. Akcja ma na celu wsparcie szeroko pojętej branży turystyczno – rozrywkowej: hoteli, pensjonatów, instytucji sztuki i kultury, ośrodków sportu i rekreacji oraz innych miejsc spędzania wolnego czasu. Akcja ma charakter wirtualny. Polega na zakupie voucherów na świadczone przez przedsiębiorców usługi po obniżonej o 50% cenie. Będzie można je wykorzystać w przyszłym roku, kiedy wznowiona zostanie działalność zamrożonych branż. W ten sposób pomożemy firmom i instytucjom przetrwać trudny dla nich okres.

 

Hotele, teatry, atrakcje turystyczne znalazły się w tragicznej sytuacji. Od blisko dwóch miesięcy nie mogą prowadzić działalności i nie wiadomo kiedy będą mogli ją wznowić. Pomóżmy im. Specjalnie dla nich organizowana jest wyjątkowa, świąteczna edycja “Metropolii za pół ceny”. Obszar Metropolitalny Gdańsk-Gdynia-Sopot zaprasza przedsiębiorców i instytucje do zgłaszania się do programu, w którym przez ponad tydzień - od 11 do 20  grudnia br. będą mogli sprzedać vouchery na swoje usługi za 50% ceny, które mieszkańcy będą mogli wykorzystać w przyszłym roku. Dla mieszkańców Pomorza to idealny prezent na święta dla bliskich, a dla przedsiębiorców - szansa na przetrwanie. 

 

 

 

 

Szalejąca w Polsce pandemia koronawirusa spowodowała spustoszenie w branży turystycznej, z którą gminy i miasta metropolii są silnie związane. Decyzje rządu ograniczające ich działanie przez kolejne tygodnie budzą obawy, że wielu nie przetrwa tego kryzysu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców i turystów, 58 metropolitalnych samorządów zachęca do udziału w akcji „Poznaj Metropolię za pół ceny”. Do 11 grudnia br.  OMGGS czeka na zgłoszenia hoteli, instytucji kultury i sztuki, ośrodków sportu i rekreacji etc. Organizatorzy nie wykluczają także innych firm. Warto się zgłosić!

 

 

 

 

Jak to zrobić?

Wystarczy wysłać maila na adres turystyka@metropoliagdansk.pl zawierającego:

  •  nazwę zgłaszanego obiektu, oferowane usługi w promocyjnych cenach,
  • proponowany okres realizacji voucherów (rekomendujemy do końca grudnia 2021),
  • zdjęcia,
  • oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem.  

Szczegóły na stronie: www.metropoliagdansk.pl/zapolceny

 

 

 

 

Wirtualna akcja promocyjna odbędzie się od 11 do 20 grudnia 2020 r. na stronie internetowej www.metropoliagdansk.pl/zapolceny. Przedstawione zostaną tam  oferty Partnerów: hoteli, teatrów,  atrakcji turystycznych i innych miejsc, gdzie będzie można spędzić wolny czas. Przedsiębiorcy będą także mogli samodzielnie wybrać czas ważności voucherów, nie krótszy niż do 31 marca 2021 r. Sprzedaż odbywać się będzie na stronach internetowych firm. 

 

 

 

Informację przekazała: Sylwia Grabowska, Wydział Edukacji Starostwa Powiatowego w Malborku 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.