Wydanie nr 37/2023, Poniedziałek 6.02.2023
imieniny: pokaż (6 imion)Dorota, Leon, Paweł, Leona, Amanda, Zdziewit
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Uwaga, kierowcy! Protestów rolników.

W całej Polsce kierowców czekają utrudnienia. Po raz kolejny rolnicy zablokują drogi, by w ten sposób wyrazić swój sprzeciw przeciwko tzw. „Piątce Kaczyńskiego”, czyli nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt. Rolnicy są bowiem zdania, że ustawa ta może doprowadzić do bankructwa tysięcy gospodarstw.

 

W środę, 21 października br. od godziny 10 na terenie całej Polski rozpoczął się protest rolników przeciwko „Piątce Kaczyńskiego”. W wielu strategicznych miejscach dróg krajowych i tych prowadzących do autostrad rolnicy w swoich traktorach poruszają się z nieznaczną prędkością, powodując duże zatory w wielu miastach. W naszym regionie na DK22 w miejscowości Czarlin pojazdy rolnicze jeżdżą po rondzie. Na DK55 w Sztumie pojazdy rolnicze poruszają się z symboliczną prędkością między trzema rondami w tym mieście. 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Turysta
Turysta 21.10.2020, 18:10
Zawsze jak odwiedzam śluzę w Białej Górze przejeżdżam obok wyjątkowo zasyfionego gospodarstwa w tej pięknej miejscowości . Brud, smród i wstyd ! Taka sytuacja trwa już kilka lat. Czy ten rolnik też bierze udział w strajku czy zajął się robieniem porządku we własnym gospodarstwie ?
Kaczyński.J.
Kaczyński.J. 21.10.2020, 12:09
Dość wyrozumiałości i pobłażania dla bambrów. Jedźcie blokować sejm czy żoliborską willę, ale nie przeszkadzajcie zwykłym ludziom w pracy. Jesteście roszczeniowi i rozzuchwaleni przez unijne dopłaty. Jak wkurzycie robotników to wasze wypasione traktory trafią na złom.