Wydanie nr 216/2021, Środa 4.08.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Alfred, Mironieg, Perpetua, Maria, Arystarch, Protazy, Dominika, Andrzej
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Tczew. 4 - latek i 9 – latek podpalili osobowe Audi.

  • Wydanie nr 216/2021
  • 25 września 2020, 09:55
  • KPP Tczew
  • Na sygnale
  • 2 komentarze
Tczew. 4 - latek i 9 – latek podpalili osobowe Audi. fot. KPP Tczew
Policjanci i strażacy interweniowali na jednym z parkingów w Tczewie, gdzie doszło do pożaru dwóch samochodów. Dzielnicowi zajmujący się wyjaśnieniem okoliczności tego zdarzenia ustalili, że stoją za tym dwaj chłopcy w wieku 4 i 9 lat, którzy po wejściu do Audi A4 zapalniczką podpalili maseczkę ochronną, którą pozostawili w samochodzie, a sami opuścili auto. Dzieci trafiły pod opiekę rodziców, a materiały w tej sprawie wkrótce trafią do sądu rodzinnego.

 

We wtorek, 22 września br. o godzinie 16.20 oficer dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymał zgłoszenie o pożarze dwóch samochodów, do którego doszło na parkingu przy ulicy Ogrodowej. Niezwłocznie wysłani na miejsce funkcjonariusze, w rozmowie z prowadzącymi akcję gaśniczą strażakami ustalili, że przyczyną pożaru było podpalenie.

 

 

 

 

Dzielnicowi zajmujący się tym zdarzeniem ustalili, że związek z tym pożarem mają dwaj chłopcy w wieku 4 i 9 lat. Mundurowi po dotarciu do rodziców podejrzewanych nieletnich ustalili w rozmowie z chłopcami, że po wejściu do samochodu osobowego marki Audi A4 zapalniczką podpalili maseczkę ochronną, którą pozostawili w środku, a sami wyszli z auta. W wyniku powstałego pożaru samochodu płomienie również zajęły obok zaparkowane Mitsubishi. Śledczy zajmujący się tym zdarzeniem przyjęli zawiadomienia o popełnionych przestępstwach od pokrzywdzonych mężczyzn. W wyniku pożaru Audi powstały straty na kwotę 5 tys. złotych, zaś w wyniku pożaru Mitsubishi powstały straty na kwotę 15 tys. złotych. Po wstępnych ustaleniach chłopcy wrócili pod opiekę rodziców, a materiały w tej sprawie wkrótce trafią do sądu rodzinnego, który zadecyduje o losie chłopców.

 

 


 

Informację i materiał wideo przekazał: asp. sztab. Dawid Krajewski, oficer prasowy KPP Tczew

KPP Tczew
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
gosc
gosc 25.09.2020, 10:28
akurat tego bym nie wciągał pod szyld pokolenia 500+, po prosty zwykła ciekawość dziecka, każdy z nas łobuzował tylko w naszych czasach nie było bezstresowego wychowana. Pasem dostał od ojca i widział że nie wolno na drugi raz - i sąd nie był potrzebny.
Emeryt
Emeryt 25.09.2020, 10:17
...........................pokolenie 500+ zostanie w przyszłości zapamiętane jako wytwór PIS. Rośnie kolejne patologiczne pokolenie. Czy będą kiedykolwiek pracować ? Na pewno nie będą.