Wydanie nr 140/2022, Piątek 20.05.2022
imieniny: pokaż (10 imion)Teodor, Anastazy, Wiktoria, Asteriusz, Bernardyn, Saturnina, Iwo, Bronimir, Rymwid, Józefa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

"Życzę pogodnego wypoczynku w gronie rodzinnym" - list otwarty starosty malborskiego do uczniów, rodziców i nauczycieli na zakończenie roku szkolnego.

fot. Archiwum TvMalbork.pl
"Życzę pogodnego wypoczynku w gronie rodzinnym" - list otwarty starosty malborskiego do uczniów, rodziców i nauczycieli na zakończenie roku szkolnego.

 

"Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice, Nauczyciele i Wychowawcy

Od soboty zaczynają się wakacje. Życzę Wam bezpiecznego i dobrego wypoczynku, pomimo szczególnej sytuacji związanej z zagrożeniem epidemiologicznym. Miniony rok szkolny był wyjątkowy – zwłaszcza w ostatnich trzech miesiącach, kiedy społeczność szkolna, wychowankowie naszych ośrodków edukacji specjalnej miała ograniczone możliwości dostępu do swoich szkół i placówek. Uczyliśmy się wsp ó lnie z rodzicami nowych technik nauczania na odległość. Brakowało możliwości bezpośredniego kontaktu z rówieśnikami oraz ze swoimi nauczycielami. Pomimo to, udało się nam zakończyć rok szkolny w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku. 
Dziękuję za wyrozumiałości i cierpliwość, za troskę i wsparcie Rodzicom i Nauczycielom w tym szczególnym okresie. Mam nadzieję, że nowy rok szkolny rozpoczniemy w naszych klasach i grupach wychowawczych. Szczególne podziękowania kieruję do nauczycieli i wychowawców Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego nr 1  im. Tadeusza Kościuszki w Malborku. Pomimo pandemii i trudnych warunków związanych z ograniczeniami - pracowali z poświęceniem dla swoich podopiecznych bez przerwy. Odbywały się zajęcia szkolne i opiekuńczo-wychowawcze, aby spełnić oczekiwania społeczne i właściwie realizować  zadania statutowe MOW. To także zasługa dyrekcji, pracowników obsługi i administracji.
 
Życzę pogodnego wypoczynku w gronie rodzinnym. Zadbajmy w wakacje o swoje zdrowie i bezpieczeństwo. Niestety zagrożenie zarażenia koronawirusem nie minęło. Dbając o siebie, dbamy o innych. Pragnę, aby po wakacjach spotkali się wszyscy w zdrowiu, wypoczęci i pełni sił - by podołać wyzwaniom nowego roku szkolnego 2020/2021.

Pozdrawiam serdecznie, Mirosław Czapla"

 

 

 

Informacja prasowa Starostwa Powiatowego w Malborku

 

Starostwo Powiatowe w Malborku
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Malbork


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.