Wydanie nr 262/2021, Niedziela 19.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcemir, Teodor, Wilhelmina, Marta, Alfons, Trofim, Konstancja, Festus, January, Zuzanna, Arnolf, Arnulf
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mężczyzna z podejrzeniem urazu kręgosłupa przetransportowany LPR do Gdańska.

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe ponownie mogliśmy obserwować w akcji. W środę helikopter wylądował na placu przed budynkiem Straży Pożarnej w Malborku, skąd zabrał pacjenta do Gdańska.

 

W środę, 17 czerwca br. o godzinie 18.56 dyżurny SKKP w Malborku otrzymał zgłoszenie dotyczące zabezpieczenia lądowania Lotniczego Pogotowia Ratunkowego na ulicy Wybickiego przed Komendą Straży Pożarnej. W tym celu zadysponowano dwa zastępy z JRG.

Z informacji, jakie uzyskaliśmy od Justyny Sochackiej, rzecznika prasowego LPR w Warszawie wynika, że do Malborka została zadysponowana załoga HEMS z gdańskiej bazy do 24 – letniego mężczyzny z podejrzeniem urazu kręgosłupa po skoku do wody. Pacjent został przetransportowany do jednego z gdańskich szpitali.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.


 

 

 

Informacji udzielili: Justyna Sochacka, rzecznik prasowy LPR w Warszawie oraz kpt. Damian Tomaszewski, rzecznik prasowy KP PSP Malbork

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.