Wydanie nr 183/2022, Sobota 2.07.2022
imieniny: pokaż (8 imion)Otto, Urban, Martynian, Bożydar, Juda, Niegosława, Switun, Juwenalis
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Przyłącz się do akcji Fundacji „Mam serce”.

  • Wydanie nr 183/2022
  • 27 marca 2020, 11:11
  • Fundacja Mam serce
  • Wiadomości
Przyłącz się do akcji Fundacji „Mam serce”. fot. Fundacja Mam serce
Pracownicy pogotowia ratunkowego zostali pozostawieni sami sobie. Pracując w warunkach nieprzystosowanych do nowej sytuacji, każdego dnia narażają życie swoje i swoich rodzin. Nie dla wszystkich z zespołu starcza masek, rękawiczek, środków odkażających. Mimo wszystko dają z siebie 200%. Dla ciebie, dla mnie, może dla twoich bliskich. Za chwilę coraz więcej osób będzie potrzebować pomocy, a sprzętu już brakuje.

Czas wziąć sprawy w swoje ręce! Każdemu z nas jest ciężko, ale wystarczy dorzucić do zbiórki 10, 20 czy 50 zł, by zapewnić ratownikom medycznym sprzęt chroniący ich przed zakażeniem. By bezpiecznie transportowali pacjentów i bez strachu wracali do domów. By kolejnego dnia mogli znowu walczyć o nasze życie. Fundacja Mam serce utworzyła zbiórkę, by wesprzeć stacje pogotowia ratunkowego na Mazowszu. Jeśli się okaże, że udało się osiągnąć zamierzony cel, Fundacja rozszerzy działania. Trzymamy mocno kciuki, żeby tak się stało! I bardzo liczymy na Was! Tym razem nie chodzi o zbiórkę i historię, która nas nie dotyczy, tym razem prosimy o pomoc, która może się okazać potrzebna nam wszystkim! Nie zapominajmy też o dzieciach przewlekle chorych – z obniżoną odpornością, po przebytych nowotworach, ciężkich operacjach, z niewydolnością oddechową. Dla nich koronawirus może być zabójczy!”

 

 

Każdy z nas może wesprzeć Fundację „Mam serce”. Wystarczy wejść na stronę https://mam-serce.org/zbiorki/koronawirus lub przesłać pieniądze na konto Fundacji z dopiskiem koronawirus.

Dane do przelewu:

Fundacja Mam serce, ul. Dereniowa 10/91, 02-776 Warszawa

Millennium Bank numer konta 26 1160 2202 0000 0001 6899 7325

Tytuł przelewu - Koronawirus

 

 

 

Informacja prasowa Fundacji Mam serce

Fundacja Mam serce
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.