Wydanie nr 216/2021, Środa 4.08.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Alfred, Mironieg, Perpetua, Maria, Arystarch, Protazy, Dominika, Andrzej
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Policjanci szukają sprawcy kradzieży.

Policjanci szukają sprawcy kradzieży. fot. KPP Tczew
Policjanci z tczewskiej komendy prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży, do której doszło w jednym ze sklepów na terenie miasta. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją. Anonimowość zapewniona.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży, do której doszło 17 stycznia br. w jednym ze sklepów na terenie miasta. Sprawca w tym czasie wykorzystując nieuwagę personelu sklepu ukradł perfumy warte prawie 900 złotych. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

 

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tczewie.

 

Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr 58 530-81-65 lub na numery alarmowe 112 i 997, albo pisząc na adres: komenda.tczew@gd.policja.gov.pl

 

 

 

Informacja i zdjęcia: KPP Tczew

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.