Wydanie nr 153/2023, Piątek 2.06.2023
imieniny: pokaż (17 imion)Marzanna, Marcelin, Efrem, Maria, Trofima, Erazm, Racisław, Nicefor, Piotr, Eugeniusz, Florianna, Floriana, Mikołaj, Marianna, Fotyn, Materna, Domna
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Policja apeluje - uważajcie na oszustów!

W związku z pojawiającymi się w mediach informacjami, Policja ostrzega przed oszustami podającymi się za pracowników sanepid-u.

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej nie odwiedzają prywatnych mieszkań w celu ich dezynfekcji. Inspektorzy nie kontaktują się osobiście z osobami objętymi kwarantanną, ograniczają się tylko do kontaktu telefonicznego.

Policja ostrzega: należy zachować czujność i dystans. Nie wpuszczajcie do mieszkania podejrzanych osób. Oszuści najczęściej pukają do samotnych, starszych ludzi i podają się za pracowników różnych instytucji. Jeśli ktoś puka do twoich drzwi, a nie spodziewasz się żadnej wizyty, poproś daną osobę do domu, poproś ją o wylegitymowanie się i skontaktuj się z instytucją, z której ta osoba rzekomo jest.

 

W przypadku jakichkolwiek podejrzeń, że mamy do czynienia z oszustami, należy zadzwonić numer alarmowy 112.

 

 

 

Informację przekazała asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP Malbork

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
wnuczek
wnuczek 19.03.2020, 20:05
………………………i dlatego ja mojej babce kupiłem aparat cyfrowy i tym aparatem 10 maja będzie musiała zrobić zdjęcie swojej karty wyborczej z zaznaczonym kandydatem na urząd Prezydenta RP. Jak zobaczę na zdjęciu, że swój głos oddała na Dudę lub innego pisowca to jeszcze tego samego dnia spakuje ten jej cały majdan do reklamówek i wywiozę ją do schroniska dla bezdomnych ! Koniec pobłażania dla złych rządów PIS ! A może mój pomysł stanie się akcją ogólnopolską ?