Wydanie nr 55/2024, Sobota 24.02.2024
imieniny: pokaż (9 imion)Józefa, Bogurad, Sergiusz, Maciej, Marek, Wieledrog, Ermegarda, Irmegarda, Montan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

„Minęła studniówka z wielkim hukiem. Czas ucieka i matura coraz bliżej” - fotorelacja z Balu Studniówkowego Zespołu Szkół.

„Minęła studniówka z wielkim hukiem. Czas ucieka i matura coraz bliżej”… fot. Zespół Szkół Nowy Dwór Gdański
W tegorocznym Balu Studniówkowym Zespołu Szkół w Nowym Dworze Gdańskim bawiły się dwie klasy maturalne – 4 TOŻ i 4 TIM wraz ze swoimi wychowawcami, Emilią Megger – Lisewską i Romualdem Rutkowskim, a także z nauczycielami, rodzicami, dyrekcją szkoły i zaproszonymi gośćmi.

W tym roku maturzyści bawili się 4 stycznia br. w miejscowości Marynowy w „Ranczo pod Lipą”. Bal rozpoczął się o godzinie 19. Uczniowie klas maturalnych podziękowali dyrekcji szkoły, wychowawcom oraz rodzicom za pomoc w przygotowaniu imprezy, a także za ich wkład w proces edukacji i wychowania przez cały czteroletni cykl kształcenia. Starosta Powiatu Nowodworskiego złożył młodzieży życzenia powodzenia na egzaminach zawodowych i maturalnych oraz wspaniałej zabawy, i wręczył wszystkim maturzystom słodki upominek.

Uczniowie klas maturalnych wraz z wychowawcami i rodzicami kierują szczególne podziękowania do sponsorów za wsparcie finansowe Studniówki oraz wszystkich, którzy przyczynili się do tego, że tegoroczny Bal Studniówkowy był wyjątkowy.

Studniówka była bardzo istotnym wydarzeniem w życiu czwartoklasistów. Zarówno Bal, jak i całe cztery lata nauki w technikum zostaną w pamięci na długo i będą to bardzo miłe wspomnienia.


Informacja i zdjęcia: Wychowawcy i maturzyści

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Studniówki


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.