Wydanie nr 207/2021, Poniedziałek 26.07.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Anna, Mirosława, Grażyna, Krystiana, Bartłomieja, Hanna, Sancja, Joachim
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Staropolskie Kolędowanie 2020 w Gminie Stare Pole

18 stycznia, po raz kolejny ze sceny Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Starym Polu zabrzmią najpiękniejsze kolędy i pastorałki w wykonaniu mieszkańców naszej gminy, w związku z tym, jak co roku, serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych o zgłaszanie chęci zaśpiewania wybranej przez siebie kolędy podczas koncertu. Na Państwa zgłoszenia czekamy do 15 stycznia 2020 roku.

Dodatkowo zapraszamy również każdego muzykującego mieszkańca naszej gminy, wraz ze swoim instrumentem do wspólnego wykonania kolędy podczas koncertu. Orkiestra stworzona specjalnie na tę okazję tradycyjnie wykona kolędę pt. „Wśród nocnej ciszy” (tonacja C-dur).

Gmina Stare Pole
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wydarzenia


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.