Wydanie nr 40/2023, Czwartek 9.02.2023
imieniny: pokaż (4 imiona)Apolonia, Cyryl, Marian, Sulisława
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

„35 lat to szmat czasu” - zapraszamy na Koncert Jubileuszowy „Balbin”.

„35 lat to szmat czasu” - zapraszamy na Koncert Jubileuszowy „Balbin”. fot. UM Malbork
Maria Seibert, która od 35 lat prowadzi studio wokalne „Balbiny” w swojej artystycznej działalności kieruje się maksymą chińskiego przysłowia, które mówi, że „nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić...”. Jest instruktorem, nauczycielem, wychowawcą, muzykiem, pasjonatem i przyjacielem dzieci. Potrafi zrealizować każdy, nawet najbardziej nieprawdopodobny pomysł, nikt i nic nie jest w stanie jej zatrzymać.

35 lat temu Maria Seibert zaczęła swoją artystyczną przygodę z zespołem „Balbiny”. W związku z tą zacną rocznicą, 28 grudnia br. o godz. 17 w Karwanie odbędzie się Koncert Jubileuszowy z muzyką na żywo, na którym wystąpią obecni i byli członkowie zespołu. Będzie to piękna muzyczna podróż w czasie, z ogromną dawką pozytywnych emocji, dobrej muzyki i wspaniałych wykonań. Na koncert obowiązywać będą wejściówki.

- „35 lat to szmat czasu. Nawet nie wiem, kiedy minęły. Z niecierpliwością i wzruszeniem czekam na nasz jubileuszowy koncert, gdzie spotkam się z moimi kochanymi Balbinami z poprzednich a nawet pierwszych składów. Postaramy się przygotować piękny program, tak aby nie tylko publiczność była zachwycona, ale przede wszystkim, aby było to ogromne przeżycie dla wykonawców. Cieszę się, że będziemy śpiewać do muzyki na żywo, zaprosiliśmy wspaniałych instrumentalistów pod kierunkiem Adama Lemańczyka, którzy nigdy nam nie odmawiają i za to im bardzo dziękuję. Jestem prawdziwą szczęściarą, udaje mi się realizować niemal wszystkie moje marzenia artystyczne. Czasami czekam na realizację dłużej, czasami możliwość przychodzi szybciej. Staram się dążyć zawsze do celu i tego uczę moich podopiecznych. Trzeba w siebie uwierzyć a potem szukać możliwości i nie poddawać się. I oczywiście ciężko pracować. Taka jest moja recepta na sukces. Serdecznie zapraszam na nasz koncert jubileuszowy, w końcu wszystko co robię, robię przede wszystkim dla dzieci i dla malborskiej publiczności. Dziękuję Wam, że jesteście ze mną od 35 lat!” – zaprasza Maria Seibert.

Informacja: Urząd Miasta Malborka

Redakcja
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.