Wydanie nr 272/2022, Czwartek 29.09.2022
imieniny: pokaż (17 imion)Cyriak, Dadzbog, Dadzboga, Lutwin, Dariusz, Franciszek, Fraternus, Gabriel, Gajana, Grimbald, Michalina, Michał, Mikołaj, Rafał, Rypsyma, Teodota, Ludwin
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Dzięki Wam 38 podopiecznych fundacji otrzyma świąteczne prezenty. II Mikołajkowy Bieg Dobroczynny.

Podopieczni Fundacji „Wyrównajmy ich szanse” otrzymają wspaniałe prezenty świąteczne. Wszystko dzięki ludziom wielkiego serca, którzy wsparli II Mikołajkowy Bieg Dobroczynny organizowany przez Agencję Promocji Sportu Urszuli Wieczorek. Impreza odbyła się 8 grudnia na stadionie miejskim w Malborku.

Dziękuję za obecność i zapisy, ale przede wszystkim wsparcie. Nasz event został objęty Patronatem Honorowym Starosty w Malborku, Mirosława Czapli oraz Przewodniczącego Rady Miasta Malborka, Pawła Dziwosza. Bieg poprowadził Ryszard Walendziak z organizacji imprez sportowych Valdano, którego serce jest ogromne i zawsze się nim dzieli z innymi. A ja, z mojego mniejszego serducha pragnę także podziękować 3 gminom, które już drugą edycję pozwalają mi pomagać innym:
- Gmina Wiejska Malbork, wójt Marcin Kwiatkowski (zawsze serdeczny we współpracy)
- Gmina Miłoradz, doceniam wsparcie radnego Marcina Szeszy
- Gmina Nowy Staw i tu dziękuję  Annie Uzdowskiej oraz radnemu Krzysztofowi Osijewskiemu.

Bardzo dziękuję moim Partnerom wydarzenia i firmom wspierającym tę inicjatywę. Serce kieruję do Centrum Kształcenia Zawodowego CEZ w Malborku ( Aneta Dąbrowska, Karolina Hajdukiewicz), pani Notariusz Anny Sargun, firmy Domex (p. Kasi), dla LEIER ( Wilhelm Hipsag) oraz Piekarni w Kończewicach, i pozostałych osób i darczyńców, dzięki którym to wydarzenie mogło zostać zrealizowane.

Pamiętajcie, że jesteśmy wszyscy tacy sami i w tym dniu nie liczą się polityczne układy w mieście, a Wasze dobre serca. Bądźmy Mikołajem w liczbie mnogiej...‼️ - napisała na profilu Agencji Promocji Sportu Urszula Wieczorek.


Zapraszamy na materiał wideo z tego wyjątkowego wydarzenia.

 

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Bieganie


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.