Wydanie nr 167/2021, Środa 16.06.2021
imieniny: pokaż (11 imion)Benon, Cyryk, Ludgarda, Aneta, Budzimir, Justyna, Jan, Aureusz, Benona, Aubert, Alina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Aktywnie Zdobywaj Pracę

  • Wydanie nr 167/2021
  • 6 grudnia 2019, 18:09
  • Powiatowy Urząd Pracy w Malborku
  • Wiadomości
  • 3 komentarze
W dniu wczorajszym, w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Malborku odbyło się kolejne ze spotkań zorganizowanych z inicjatywy Stowarzyszenia Przyjaciół Integracja z Gdyni. W ramach projektu pt. „Aktywnie Zdobywaj Pracę”, mającego na celu aktywizację społeczno – zawodową, osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności mogły skorzystać z porady specjalistów.

Projekt, współfinansowany przez PFRON, obejmuje warsztaty aktywizacji zawodowej, spotkania z zakresu aktywnego poszukiwania pracy, oraz warsztaty z zakresu prawa pracy. Zaplanowano również spotkania z pracodawcami. Osoby uczestniczące w projekcie mogły skorzystać z pomocy specjalisty w zakresie analizy składu swojego ciała i zdrowego trybu życia.


„W naszych projektach nie chodzi o to, żeby wyręczyć uczestników w poszukiwaniu zatrudnienia, ale żeby wyposażyć ich w potrzebne do takiego poszukiwania narzędzia: doprecyzowany profil zawodowy, profesjonalne CV, czy świadomość mowy ciała. Analizujemy popełniane błędy, szukamy mocnych stron, próbujemy zobiektywizować słabe punkty, które często nas blokują. Działania projektowe są po to, żeby osoby poszukujące pracy nabrały pewności siebie, uświadomiły sobie swój potencjał, otworzyły się” – mówi Michał Czapiewski, doradca zawodowy z Centrum Integracja w Gdyni.


Projekt jest w trakcie realizacji. Planujemy kolejne spotkania. Aktualnie do projektu przystąpiło 14 osób z Malborka. Osoby chętne zapraszamy do współpracy!

Powiatowy Urząd Pracy w Malborku
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Ekonomista
Ekonomista 07.12.2019, 16:40
Miło tak posłuchać doradców którzy nie mają nic do powiedzenia. A jeszcze do tego w godzinach pracy. Dzień zaliczony. Rozwiązać to dziadostwo choćby jutro !
Jacek
Jacek 07.12.2019, 12:56
Na obecną chwilę urzędy pracy są bezprduktywne A pracujący tam urzędnicy biorą pieniądze za darmo bo ich praca polega tylko na tym że co miesiąc pilnują podpisów aby ci co nie chcą pracować mogli pójść za darmo do lekarza
Młody Polak
Młody Polak 07.12.2019, 08:22
Ile kosztuje taki cyrk ? Ilu cwaniaków
żyje z organizacji takich szkoleń ?