Wydanie nr 141/2022, Sobota 21.05.2022
imieniny: pokaż (10 imion)Tymoteusz, Ryksa, Walenty, Wiktor, Przedsława, Jan, Pudens, Krzysztof, Piotr, Teobald
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malborska policja szuka świadków.

  • Wydanie nr 141/2022
  • 6 grudnia 2019, 14:48
  • Redakcja
  • Na sygnale
  • 2 komentarze
Policjanci malborskiej komendy poszukują świadków kilku zdarzeń, które miały miejsca na parkingach na terenie miasta. Jeżeli macie jakiekolwiek informacje mogące pomóc w znalezieniu sprawcy, zadzwońcie lub wyślijcie e-mail do komendy.

W dniu 11 września 2019 r. w godzinach od 13 do 15 w Malborku na ul. Aleja Armii Krajowej na parkingu przy budynku nr 42 kierujący nieznanym pojazdem nie zachował ostrożności i uderzył w prawidłowo zaparkowany pojazd marki VW Golf koloru zielonego, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

W dniu 12 listopada 2019 r. w godzinach od 10.30 do12 w Malborku na ul. Plac Słowiański na parkingu przy Starostwie Powiatowym kierujący nieznanym pojazdem nie zachował ostrożności i uderzył w prawidłowo zaparkowany pojazd marki VW Touran koloru czarnego, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

W czasie od 15 do 17 listopada 2019 roku w godzinach od 21 do 5.30 w Malborku na ul. Grota Roweckiego na parkingu samochodowym przy bloku nr 5 nieznany sprawca, prawdopodobnie, przy użyciu nieustalonego narzędzia, dokonał uszkodzenia lewej tylnej lampy w zaparkowanym pojeździe marki Mercedes.

W dniu 16 listopada 2019 r. w godzinach od 9.15 do 9.30 w Malborku na ul. Michałowskiego na parkingu przy parku handlowym „Czerwona Torebka” kierujący nieznanym pojazdem nie zachował ostrożności i uderzył w prawidłowo zaparkowany pojazd marki Ford Mondeo koloru czarnego, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

W dniu 19 listopada 2019 r. w godzinach od 10 do 11.30 w Malborku na ul. Targowej kierujący nieznanym pojazdem nie zachował ostrożności i uderzył w prawidłowo zaparkowany pojazd marki Audi A4 koloru czarnego, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

W dniu 26 listopada 2019 r. w godzinach od 19 do 20 w miejscowości Stara Kościelnica na parkingu przy Świetlicy Wiejskiej kierujący pojazdem marki Audi koloru czarnego nie zachował ostrożności i uderzył w prawidłowo zaparkowany pojazd marki Opel Corsa koloru czerwonego,  a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Malborscy śledczy pracują nad sprawą wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 27 września br. w Lisewie Malborskim. Kobieta kierująca volkswagenem zjechała na przeciwległy pas jezdni i zderzyła sie z nadjeżdżającym motorowerem. W wyniku tego zdarzenia 50 - letni motorowerzysta poniósł śmierć na miejscu. Policjanci zwracają się z prośbą o zgłoszenie się do komendy wszelkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia.

Wszelkie informacje w tej sprawie proszę kierować do Komendy Powiatowej

Policji w Malborku – tel. 55 270 28 22 lub na adres email:

rzecznik.malbork@gd.policja.gov.pl lub komenda.malbork@gd.policja.gov.pl

 

Informacja: asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP Malbork 

Redakcja
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Były świadek
Były świadek 06.12.2019, 18:02
Kto raz zgodził się być świadkiem już nigdy drugi raz tego błędu nie zrobi ! No ale każdy może spróbować choćby z ciekawości. Powodzenia.
Andrzej
Andrzej 07.12.2019, 15:40 (odpowiedź do Były świadek)
Niestety,ale to smutna prawda.Kiedyś pomagałem,ale po pewnym zdarzeniu juź nikt mnie nie przekona aby być świadkiem.Nigdy.