Wydanie nr 185/2022, Poniedziałek 4.07.2022
imieniny: pokaż (15 imion)Elżbieta, Aurelian, Aggeusz, Alfred, Teodor, Józef, Odon, Odo, Malwina, Wielisław, Innocenty, Julian, Berta, Ozeasz, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Awaria wału wstrzymała kampanię cukrowniczą. „Usterka ma zostać naprawiona w ramach gwarancji”.

Jak poinformowali nas widzowie – kampania cukrownicza została chwilowo wstrzymana. Przyczyną problemów jest awaria wału maszyny płuczącej buraki.

Cukrownia ma awarię, padła maszyna płucząca buraki na placu buraczanym i cały czas naprawiają, a kampania stoi, bo nie ma dostawy Surowca na Fabrykę” - czytamy w mailu od widza.

 

Mariusz Kaźmierczak, dyrektor malborskiego oddziału KSC potwierdził w rozmowie z nami, że do uszkodzenia maszyny doszło w zeszłą sobotę.

Obecnie wykonujemy obejście, które pozwoli nam wznowić prace. Jeżeli wszystko dobrze pójdzie, to od wtorku ruszymy pełną parą. Naprawa uszkodzonego elementu wału zostanie wykonana w ramach gwarancji”.

 

Chwilowe problemy najprawdopodobniej wymuszą przedłużenie kampanii o 2-3 dni.

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Pucio
Pucio 22.10.2019, 23:51
Czy szczęśliwy emeryt miał namyśli Brata J .To chyba pomówienia bo on na każdej pielgrzymce jest . A tacy ludzie nie kłamią i nie kradną.Przecież są tam gorsi ale pamiętam też i takich co im może trochę zależało .Jeden inżynier z automatyki i taki z ADHD z kucykiem na głowie co biegał i wszystkich do pracy gonił.
Buraczek
Buraczek 22.10.2019, 21:49
Grosze płacą wyzysk ludzi na kampani robisz po 240 godz a wypłata śmieszna 2600
Szczęśliwy emeryt
Szczęśliwy emeryt 22.10.2019, 18:42
Panie dyrektorze może zamiast tłumaczyć się z awarii ludziom którzy i tak się nie znają na technologi przerobu buraka cukrowego to weźmie się pan za tych pseudo kierowników . Bo oni nie martwią się jak jest przeprowadzany remont tylko jak przytulić kasę do kieszeni. Dobrze że już nie muszę się obawiać tych świętojebliwych pożal się boże zakłamanych kierowników.. Nie pan i nie załoga która się zawsze starała lecz oni doprowadzą do upadku tej firmy !
Pracownik
Pracownik 21.10.2019, 13:40
Pan Kazimierczak swoją osobą przynosi cukrowni same nieszczęścia /a to agregat, a to piec, a to krajalnice itd/ i to o od momentu kiedy PIS zrobił z niego niby Dyrektora. Dyrektor cukrowni powinien być nie tylko teoretykiem ale głównie praktykiem.
Pan Ziutek
Pan Ziutek 21.10.2019, 13:34
………………..Jak rządziło peło musiałem pracować, byłem kierowcą w MZK w Malborku. Pobudka o 3 rano, przed 5 na bazie i cały dzień woziłem wariatów po mieście. Niedziela, świątek i piątek, ostra harówka. Jedni mówią taka praca, według mnie to współczesne niewolnictwo. Ale od czasu wypłaty kopulacyjnego - 500 plus moje życie się zmieniło, bajka. Mówię Wam. Teraz dopiero jestem gość. Zapisałem się do PIS co by mieć z nimi spokój i co by mnie bronili w Sądach bo mam długi. Zwolniłem się z pracy i teraz to bym nie poszedł do roboty nawet za 8 tys. zł na rękę. Żyję z konkubiną Lusią i 12 dzieci a Lusia mówi, że to nie koniec. Jedno chyba moje. Ona zarejestrowana - oczywiście jako samotna matka. Full socjal - czynsz MOPS płaci, 2 tony węgla z MOPS na zimę sprzedaliśmy po 700 zeta za tonę. Po co mi, jak i tak mam darmo prąd z klatki schodowej. Żarcia tyle, że zjeść się nie da. Makaron, cukier, ryż sprzedajemy znajomym, bo sklepy nie chcą - jest opisane "pomoc społeczna - nie na sprzedaż". Co za matoł taki tekst wymyślił – pewnie wróg Polski i Polaków! Bachory mają ciuchy z darów - wszystko nówki, jedzenie w szkole darmo. Na wakacje "pod gruszą" dzieci dostały z pomocy społecznej po 700 zł kupiłem se nową komórkę, full wypas, teraz telewizora szukam na kredyt, pierwszą ratę pewnie wpłacę, rszte…a się zobaczy, nic nie obiecuję. Kredyty mam wszędzie gdzie dali, nigdzie nie spłacam - mogą mi skoczyć. Komornik nie ma mi co zabrać, a zresztą jakby co, to konkubina z dziećmi robi takie przedstawienie, że urzędnicy przy dziennikarzach muszą nas jeszcze przepraszać. Żyje się w Polsce dobrze, tylko trzeba pogłówkować. Kablówkę mam darmo- wkłułem się w kabel na sieni - od rana piwko, papierosek i Eurosport. Szkoda, ze fajek w MOPSIE nie dają, mam nadzieję, że po ostatnich wyborach to się zmieni. No, nie będę wam dłużej przeszkadzał - bierzcie się do roboty, bo ktoś musi zarobić na nas biednych i pokrzywdzonych przez los. Pozdrawiam. Pan Ziutek.
Marcin
Marcin 22.10.2019, 14:44 (odpowiedź do Pan Ziutek)
Ziutek jak będę woził do cukrowni ciężarówka buraki to rozpędź się i przypier z całej siły głową w tylna burte. Pozdrawiam
as
as 21.10.2019, 13:54 (odpowiedź do Pan Ziutek)
Zmień płytę bo już to wiele razy pisałeś!