Wydanie nr 231/2022, Piątek 19.08.2022
imieniny: pokaż (8 imion)Bolesław, Ludwik, Emilia, Sykstus, Juliusz, Jan, Sebald , Julian
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Reprezentantki II LO w Malborku wzięły udział w finałach wojewódzkich w plażowej piłce siatkowej

Reprezentantki II LO w Malborku wzięły udział w finałach wojewódzkich w plażowej piłce siatkowej fot. Rafał Łakomy II LO w Malborku
5 czerwca 2019 roku na plaży w Gdyni odbyły się finały wojewódzkie w plażowej piłce siatkowej. Do turnieju przystąpiły zespoły wyłonione z wcześniejszych półfinałów wojewódzkich i etapu powiatowego.

W gronie najlepszych sześciu drużyn dziewcząt województwa pomorskiego znalazły się reprezentantki II LO Malbork w składzie: Klaudia Dusowska, Julia Michalewicz oraz Diana Dąbrowska, na co dzień grające w zespole „Orła Malbork”.
Niestety po niezbyt udanym losowaniu, malborskie dziewczyny trafiły do bardzo trudnej grupy z zespołami z Gdyni oraz Pucka. W pierwszym meczu  Julka i Klaudia wygrały po bardzo zaciętym meczu z zespołem gospodarzy w dwóch setach do 14 punktów. W drugim mecz malborskiej grupy pomiędzy zespołami z Gdyni i Pucka zwycięsko wyszły gdynianki. O ostatecznej kolejności miejsc w grupie zadecydował mecz z zawodniczkami z Pucka, który niestety zawodniczki z II LO przegrały, zajmując tym samym 3 miejsce w grupie B. W meczu o V miejsce turnieju Julka i Diana walczyły z zespołem z Miastka. Mecz zakończył się pewną wygraną dziewczyn z Malborka 2:0. Opiekunem zespołu był Piotr Konopka.

Gratulujemy sukcesu.

Info i foto: Rafał Łakomy II LO w Malborku

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Siatkówka


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.