Wydanie nr 261/2021, Sobota 18.09.2021
imieniny: pokaż (11 imion)Irena, Józef, Fereol, Zachariasz, Dobrowit, Stefania, Zachary, Ryszarda, Tytus, Baltazar, Sobierad
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Staw: „Piękna Wieś Pomorska 2019”. Zaproszenie do udziału w konkursie.

Nowy Staw: „Piękna Wieś Pomorska 2019”. Zaproszenie do udziału w konkursie. fot. pixabay.com
Urząd Miejski w Nowym Stawie zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu "Piękna Wieś Pomorska 2019". Konkurs ma na celu promowanie aktywnego udziału społeczności wiejskich w zrównoważonym rozwoju swojego otoczenia oraz poprawie jego estetyki.

Tegoroczne zmagania odbędą się w kategoriach "Wieś" oraz "Zagroda". Konkurs rozstrzygany będzie na trzech etapach: gminnym, powiatowym i wojewódzkim.

- Główne cele konkursu to ochrona, poprawa i kultywowanie wartości krajobrazu przyrodniczego i kulturowego pomorskich wsi, podniesienie atrakcyjności wypoczynkowej obszarów wiejskich, aktywizacja i integracja społeczności lokalnej - informuje Urząd Miejski w Nowym Stawie.

Konkurs "Piękna Wieś Pomorska" jest organizowany przez samorząd województwa pomorskiego w partnerstwie z urzędami gmin i starostwami powiatowymi.

Zgłoszenia do konkursu na załączonych do regulaminu konkursu formularzach przyjmowane będą do 29 marca br. przez pracowników Referatu Rozwoju, pok. nr 3 w Urzędzie Miejskim w Nowym Stawie. Telefon: 55 271 51 00, wew. 31, e-mail: promocja@nowystaw.pl.

Regulamin konkursu i karty zgłoszeniowe można znaleźć na stronie Urzędu Miejskiego w Nowym Stawie. Zgłoszenia do 29 marca br.

Informacja Prasowa UM Nowy Staw

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.