Wydanie nr 265/2021, Środa 22.09.2021
imieniny: pokaż (7 imion)Daria, Maurycy, Tomasz, Ignacy, Joachim, Prosimir, Józefa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

„Wielki Bigos Talentów - Talent Show” w I LO w Malborku.

„Wielki Bigos Talentów - Talent Show” w I LO w Malborku. fot. 82-200.pl
W tym roku już po raz drugi realizowany będzie Malborski Budżet Obywatelski „Junior”, znany również jako MBOJ. Na 2019r. zakwalifikowało się 5 projektów, jednym z nich będzie „Wielki Bigos Talentów – Talent Show” zgłoszony przez uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Malborku oraz twórców radiowej audycji „Młodzieżowy Bigos”.

Patronat honorowy nad imprezą objęli Starosta Powiatu Malborskiego i Burmistrz Miasta Malborka. Konkurs odbędzie się w sobotę w auli I LO 23 marca 2019r. 

Planowany Talent Show jest przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych w poszczególnych kategoriach wiekowych (na podstawie daty urodzenia): 6-10 lat, 11-14 lat i 15-19 lat. 

Organizatorzy wymieniają też dyscypliny, w których można pokazać swoje umiejętności: gimnastyka artystyczna, akrobatyka, fitness, żonglerka, kulturystyka, taniec, plastyka (malarstwo, rzeźba, fotografia), muzyka/śpiew, występ aktorski, proza/poezja (utwory własne), nauka/technika (wynalazki, projekty) oraz inne rodzaje umiejętności: artystyczne, sportowe lub naukowe, o których zakwalifikowaniu do konkursu decyzję podejmuje Organizator.

Zasady uczestnictwa, karta zgłoszenia i zgoda rodziców

Info i foto: 82-200.pl

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wydarzenia


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.