Wydanie nr 265/2021, Środa 22.09.2021
imieniny: pokaż (7 imion)Daria, Maurycy, Tomasz, Ignacy, Joachim, Prosimir, Józefa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Niezwykły „Dzień Seniora” w Malborku.

Niezwykły „Dzień Seniora” w Malborku. fot. 82-200.pl
Coroczny koncert (17.10) z okazji „Dnia Seniora” był niezwykłym i oczekiwanym wydarzeniem. Świadczyć może o tym choćby wypełniona do ostatniego miejsca sala 22. BLT.

Gości przywitali burmistrz Marek Charzewski oraz przewodnicząca Rady Seniorów i kierownik Uniwersytetu 3 Wieku Teresie Żelazo. Oprócz życzeń i gratulacji, podkreślili również, jak ważne jest dbanie o osoby starsze, których w naszym społeczeństwie jest coraz więcej, jak wiele im zawdzięczamy i jak dużo mogą jeszcze zrobić dla swoich bliskich i dla naszego miasta. 

Obchody Dnia Seniora uświetnił występ dzieci i młodzieży z Teatru Tańca "Kwieciste Gwiazdy" z Rodzinnego Domu Dziecka z miejscowości Kiwercy na Ukrainie. Były to przepiękne układy, zarówno ludowe jak i współczesne, balet oraz niesamowite inscenizacje taneczne. 

Spektakl poprowadził manager i opiekun grupy Sławomir Osiński. Wraz z tancerzami wręczył burmistrzowi Markowi Charzewskiemu i Teresie Żelazo złote "Certyfikaty dobroczynności" przyznane przez Fundację "Dajmy Dzieciom Uśmiech", Dziecięce Artystyczne Koncerty Integracyjne", Towarzystwo Ochrony Praw i Godności "Wyspa" oraz Teatr Tańca "Kwieciste Kwiaty". Obydwoje otrzymali certyfikaty indywidualnie oraz dla Miasta Malbork i Rady Seniorów.

 

 

 

 

 

 

 

 

Info i foto: 82-200.pl

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wydarzenia


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
pol
pol 28.10.2018, 11:51
Impreza ładna.
Wstyd za scenę z XX wieku i wygląd sali.
Czy Malbork nie stać na nowoczesną sale widowiskowo - sportową.