Wydanie nr 37/2023, Poniedziałek 6.02.2023
imieniny: pokaż (6 imion)Dorota, Leon, Paweł, Leona, Amanda, Zdziewit
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Materiał wideo po awanturze na stadionie. Pojedynek Pomezanii Malbork z Wisłą Tczew.

W sobotę po 10 latach Pomezania zmierzyła się z drożyną Wisły Tczew. Wygrane 1:0 spotkanie gwarantowało wiele emocji niestety nie tylko na boisku. Kibice przez większość meczu nie szczędzili sobie obelg. W końcu w ruch poszły petardy, a część kibiców postanowiła z bliska wyrazić swoją „sympatię” dla przyjezdnych z Tczewa.

Mecz Pomezanii Malbork z Wisłą Tczew gwarantował wiele emocji. Nasza drużyna pokonała przyjezdnych 1:0. Niestety oprócz boiskowych starć, doszło do wymiany cisów między kibicami. Wynik tych zmagań już nie jest powodem do dumy. Co najmniej jedna osoba została ranna, jeden z kiboli został zatrzymany, a policja nie wyklucza kolejnych aresztowań. Mecz na szczycie miał przyciągnąć na stadion kibiców. Miejmy nadzieję, że nie przyniesie odwrotnego skutku, gdyż na trybunach naszą drużynę wspierały całe rodziny.

 

Komunikat Zarządu Klubu do przeczytania tutaj.

Poniżej materiał wideo zarejestrowany przez kamerę OSiR-u.

 

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Cukrownia
Cukrownia 08.09.2018, 21:46
Ojej. Malborskie kalkulatory będą miały problemy. Ale tak to jest jak się na przypalenia akcję robi.
gmb
gmb 07.09.2018, 11:41
Malborska milicja się nadaje jedynie do spisywania meneli, a ta rzecznik jeszcze używa słów "dzięki policji..."
Pały milicyjne!!!
Miodek
Miodek 07.09.2018, 08:34
Drozyna???