Wydanie nr 270/2021, Poniedziałek 27.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Przedbor, Urban, Gaja, Amadeusz, Gajusz, Mirela, Adolf, Adolfa, Zybart, Zybert, Zybracht, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Plażowe Mistrzostwa Budowniczych: V edycja w Sztutowie za nami!

Plażowe Mistrzostwa Budowniczych: V edycja w Sztutowie za nami! fot. Facebook Plażowe Mistrzostwa Budowniczych
Zabawa, która od kilku lat towarzyszy polskim plażowiczom jest bardzo prosta: Polega na zbudowaniu jak najwyższej budowli z piasku. Ostatnia w tym sezonie edycja odbyła się na plaży w Sztutowie. Zobacz jak bawili się uczestnicy.

Plażowe Mistrzostwa Budowniczych rozpoczęły się 30 czerwca we Władysławowie i miały swój finał 24 lipca w Sztutowie. Mieszkańcy oraz turyści z miejscowości położonych na całym wybrzeżu od Półwyspu Helskiego po Świnoujście, a także na Mierzei Wiślanej mogli wziąć udział w imprezie organizowanej już od kilku lat. Niektórzy z uczestników nawet dostosowali swój urlop do terminu Mistrzostw.

Jakie są zasady MB?

Uczestnikiem muszą być dorośli plażowicze, jednocześnie budować może 10 osób, ale zawodnicy mogą się zmieniać. Do sypania piasku używamy wyłącznie plastykowych łopat dostarczanych przez organizatora. Czas budowy : 90 minut. W zawodach nie liczy się estetyka budowli. Jedynym kryterium jest wysokość, którą odmierzano laserowo. Po zakończeniu ostatniej imprezy w sezonie okaże się na której plaży wybudowano najwyższą górę, a tym samym która miejscowość otrzyma tytuł Plażowego Mistrza Budowniczych.

W tym roku tytuł zdobyła miejscowość Dębki z wynikiem : 349 cm

Całej zabawie towarzyszył duch zdrowej rywalizacji oraz pozytywne emocje i morze uśmiechów tych młodszych i starszych. Zobaczcie jak bawili się uczestnicy ostatniej w tym roku edycji Plażowych Mistrzostw Budowniczych w Sztutowie, gdzie udało się osiągnąć wspólnymi siłami 286 cm!

 

Więcej na: Plażowe Mistrzostwa Budowniczych

 

 

 

 

 

 

 

 

Info / foto / video : Facebook Plażowe Mistrzostwa Budowniczych

 

 

 

 

 

 

 

 

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wydarzenia


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.