Wydanie nr 219/2022, Niedziela 7.08.2022
imieniny: pokaż (12 imiona)Licyniusz, Kajetan, Klaudia, Dobiemir, Dorota, Sykstus, Andromeda, Albert, Doryda, Licynia, Konrad, Donata
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nagrody Starosty Malborskiego dla pracowników oświaty - 17.10.2017

Z okazji Święta Edukacji Narodowej starosta malborski Mirosław Czapla wręczył nagrody pracownikom oświaty. Uroczyste spotkanie odbyło się 17 października w Starostwie Powiatowym w Malborku.

 

 

LISTA NAGRODZONYCH NAUCZYCIELI Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

17 PAŹDZIERNIKA 2017 r.

 

 

Lp.

Imię i nazwisko

Szkoła / placówka

Złoty Medal za Długoletnią Służbę

1.

Bogdan Kuchar

I Liceum Ogólnokształcące w Malborku

2.

Ewa Zimińska

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy

3.

Henryk Olszewski

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy

4.

Jerzy Przybyś

Centrum Edukacji Zawodowej

5.

Stefan Władymiruk

Srebrny Medal za Długoletnią Służbę

1.

Dorota Klofczyńska

I Liceum Ogólnokształcące

2.

Małgorzata Konkol - Cioch

3.

Jacek Balerstet

II Liceum Ogólnokształcące

4.

Anna Ulman

5.

Małgorzata Jaworska - Kiełb

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Malborku

Brązowy Medal za Długoletnią Służbę

1.

Tomasz Olkowski

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Malborku

Medal Komisji Edukacji Narodowej

1.

Adamkowska Katarzyna

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3

2.

Dorota Baran

3.

Ewa Paczkowska

4.

Olga Czarnecka

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy

Nagroda Starosty Malborskiego

1.

Bogdan Kuchar

I Liceum Ogólnokształcące w Malborku

2.

Joanna Lamkowska

3.

Anna Jaszkowska

II Liceum Ogólnokształcące w Malborku

4.

Anna Ulman

5.

Marek Grenda

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Malborku

6.

Tomasz Kardasz

7.

Katarzyna Kruszewska

8.

Izabela Trofimowicz - Paziak

9.

Małgorzata Jaworska Kiełb

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Malborku

10.

Mariola Karaś

11.

Rosita Kulińska

12.

Waldemar Miszkiewicz

13.

Małgorzata Bychawska

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Malborku

14.

Magdalena Sawaniewska

15.

Karol Chlebowski

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Malborku

16.

Dariusz Miąskowski

17.

Beata Szymala

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Malborku

18.

Katarzyna Plutowska Kapusta

Specjalny Ośrodek Rewalidacyjno – Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży
z Autyzmem w Malborku

19.

Ewa Terlikowska

20.

Waldemar Kuliński

Centrum Edukacji Zawodowej w Malborku

21.

Dorota Kęsicka - Owczarz

22.

Stefan Władymiruk

23.

Agnieszka Daniłów

Powiatowe Ognisko – Plastyczne w Malborku

 

 

Jubileusz 35 lat pracy obchodzili: Hanna Lalak – dyrektor I LO w Malborku, Jan Stawicki – Dyrektor ZSP Nr 3 w Malborku

 

Jubileusz 25 lat pracy: Agnieszka Daniłów – dyrektor Powiatowego Ogniska Plastycznego w Malborku

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

 

Załączone pliki do pobrania (1)

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wydarzenia


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.